Ida Nowakowska zszokowała metamorfozą! Posypały się krytyczne komentarze!

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd TVP. Popularna tancerka i prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie w jednym z nich zamieściła zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie. Nowakowska zapozowała bowiem w blond lokach, czym wywołała lawinę komentarzy. Fani nie kryli, że nowa fryzura celebrytki nie przypadła im do gustu.

Ida Nowakowska: Popularność

O Nowakowskiej głośno zrobiło się w 2007 roku, kiedy wzięła udział w pierwszej edycji tanecznego show, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz". Wraz z Błażejem Ciszkiem zajęła 10. miejsce. W dziewiątym sezonie powróciła do programu już jako jurorka.

Ida Nowakowska nie stroniła również od filmu, sceny czy seriali. Mając zaledwie 14 lat zagrała w filmie "Poza zasięgiem", gdzie partnerowała Stevenowi Seagalowi.

Gwiazda ma również na swoim koncie wiele sukcesów, związanych z działalnością teatralną. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego Roma, gdzie zagrała w musicalach takich jak "Upiór w operze", "Taniec wampirów", "Koty", "Piotruś Pan". Z kolei w Studiu Buffo Janusza Józefowicza pojawiła się w adaptacji "Romea i Julii" i "Metro".

Reklama

W ostatnich latach jest znana głównie dzięki programom rozrywkowym emitowanym na antenie TVP. Jest cenioną i lubianą przez widzów prezenterką takich produkcji jak "Pytanie na śniadanie", "The Voice Kids", czy "Dance, Dance, Dance". Kilka dni temu natomiast była jedną z prowadzących Sylwestra Marzeń w TVP 2.

Zaskoczyła metamorfozą

Ida Nowakowska jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie zamieszcza posty i relacje, dokumentujące jej codzienność. Ostatnio na Instagramie prezenterki pojawiła się fotografia, która mocno zaskoczyła internautów. Gwiazda zaprezentowała się bowiem w blond lokach, a na zdjęciu trudno ją było rozpoznać.

Tancerka, z okazji urodzin Małgorzaty Tomaszewskiej, przypomniała nagrania z planu czołówki do jednej z ramówek TVP.Na potrzeby zdjęć, gwiazda przebrała się za jedną z postaci historycznych i włożyła blond perukę. W sieci szybko pojawiły się komentarze, że gwiazda się oszpeciła i nie brakowało słów dezaprobaty.

Na szczęście po nietrafionej stylizacji nie ma już śladu, a prezenterka wróciła do pięknych, długich, brązowych włosów.
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy