Dziennikarka dostała udaru w programie na żywo. Wszystko zarejestrowały kamery

Do dramatycznych zdarzeń doszło w sobotę rano w trakcie programu na żywo telewizji NBC KJRH. Popularna amerykańska dziennikarka Julie Chin w trakcie czytania wiadomości nagle zaczęła gubić słowa. Okazało się, że prezenterka dostała na wizji udaru.

Julie Chin to nagrodzona Emmy amerykańska dziennikarka, pracująca dla stacji NBC. Kobieta pochodzi z Tulsy w stanie Oklahoma. Wielokrotnie była doceniania za swoją rzetelną pracę i profesjonalizm. Tym ostatnim wykazała się zwłaszcza ostatnio. W sobotę rano, podczas programu na żywo, Julie przedstawiała wiadomości dotyczące odwołanego lotu misji Artemis I. Podczas czytania informacji Chin zaczęła się dziwnie zachowywać. "Gubiła" i  powtarzała niektóre słowa. Po kilku sekundach prezenterka zauważyła, że coś jest nie tak. 

"Przepraszam, coś się ze mną dzieje dzisiaj" - zwróciła się do widzów.

Reklama

Następnie przekazała głos swojej koleżance, która zaprezentowała pogodę. Koledzy ze studia rozpoznani fazę początkową udaru i od razu zadzwonili na numer alarmowy.

Julie Chin trafiła do szpitala

Do siedziby stacji przyjechała karetka, która zabrała kobietę do szpitala. Tam wykonano wszystkie badania, a Chin spędziła pod obserwacją lekarzy kilka dni. Dzięki temu mogli ocenić jej stan zdrowia. Kobieta była zdziwiona informacją o nagłym udarze. Twierdzi, że kiedy wchodziła rano do pracy czuła się wyśmienicie. Po tych wydarzeniach prezenterka opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym poinformowała o szczegółach tamtego poranka. Okazuje się, że podczas występu na żywo "utraciła widzenie w lewym oku", następnie zdrętwiała jej ręka oraz ramię. 

"Wtedy wiedziałam, że mam duże kłopoty, moje usta nie wypowiadały słów, które były tuż przede mną na prompterze" - czytamy.

Julie napisała posta również po to, aby uświadomić swoich fanów o objawach udaru. Ponadto podziękowała swoim kolegom z pracy za szybką reakcję.

"Anne, Jordan, TJ i Kaden, jestem bardzo wdzięczna za szybkie działanie. Zawsze mówiłam, że pracuję w najlepszym zespole" - napisała.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: udar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama