Dominika Gwit i Stefano Terrazzino pracują nad wspólnym show

Ich drogi przecięły się w "Tańcu z gwiazdami" w 2017 r., gdzie ona była w parze z Żorą Korolyovem, a on z Iwoną Cichosz, niesłyszącą królową piękności. Teraz w końcu Dominika Gwit i Stefano Terrazzino zatańczą razem. Jak wyjawiła aktorka, pracują obecnie nad komediowym show taneczno-muzycznym, który wystawiać będą od jesieni.

Dominika Gwit, znana z filmu "Galerianki" i serialu "Singielka", dawkuje swoim fanom informacje na temat nowego projektu. O spotkaniu ze Stefano Terrazzino, którego odwiedziła w lodziarni i studiu tańca "Mała Sicilia" - obiekcie, który otworzył w ubiegłym roku, doniosła po raz pierwszy kilka dni temu.

"No i zaczęło się! Nowa przygoda! Stef zaprosił mnie do współpracy i na początek poczęstował mnie lodami prosto ze swojej ukochanej Sycylii. Mówi, że to zachęta... Cóż... Takie początki, to ja rozumiem! Zaglądajcie do 'Małej Sicilii' na lody, a w najbliższych tygodniach spotkacie tu także nas. Od jesieni będziemy mieć dla Was coś ekstra!" - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym pozuje ze Stefano, trzymając w ręku lody w rożku.

Reklama

Teraz pokazała, nad czym konkretnie pracują. Zamieściła nagranie przedstawiające, jak z wirtuozem tańca wykonuje układ z tanga argentyńskiego. Filmik okrasiła podpisem: "Tango! Dziś w 'Małej Sicilii', żeśmy się ze Stefciem przenieśli do Argentyny. Trochę mnie Stef poduczył. Dużo wspaniałej pracy przed nami". Po czym dodała ważny szczegół: "Jesienią będziemy mieć dla Was komediowy show taneczno-muzyczny". Na razie Dominika nie wyjawiła, czy show wystawiać będą tylko w stołecznym lokalu Terrazzino, czy może wyruszą w trasę po Polsce.

Ponadto Stefano od kilku lat wraz Pauliną Biernat, koleżanką z "Tańca z gwiazdami", organizuje obozy taneczne na Sycylii, pod nazwą "Authentic Sicily". Nieprzypadkowo obóz odbywa się na tej włoskiej wyspie - Terrazzino urodził się w Niemczech w rodzinie Sycylijczyków. Na Sycylii spędził też część dzieciństwa i wciąż ma do niej duży sentyment.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Stefano Terrazzino
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy