"Doda-12 kroków do miłości": Doda będzie szukać męża w nowym reality show?

"Doda - 12 kroków do miłości" to autorski reality show Doroty Rabczewskiej, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień. "Według Super Expressu" celebrytka będzie się starała znaleźć w nim... męża.

O tym, że pracuje nad autorskim reality show, Doda po raz pierwszy opowiedziała w ubiegłym roku. "To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. Ale nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem. Bardziej takie w moim stylu. Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać" - powiedziała Doda podczas relacji live na Instagramie.

Doda szuka męża?

Wygląda na to, że "Polsat dał znać", bowiem wokalistka i producentka zamieściła ostatnio nagranie z zakończenia prac nad programem, który zatytułowany będzie "Doda - 12 kroków do miłości". 

Reklama

"Dziękuję ekipo za te 40 dni wspólnej pracy. Było ciężko, ale było warto. Efekty już od września" - napisała Doda w mediach społecznościowych. 

Według "Super Expressu" w reality show Doda będzie szukać... męża. Gwiazda będzie mogła wybierać z 12 mężczyzn, z którymi umówi się na randki w różnych częściach Polski.

Doda jest związana z Polsatem już od 20 lat. W 2002 roku brała udział w drugiej edycji programu "Bar", zajmując czwarte miejsce. W programie tym pojawiła się także przy okazji edycji, której uczestnikami były gwiazdy. 

Widzowie Telewizji Polsat mogli ją ostatnio zobaczyć podczas SuperHit Festiwal 2022, kiedy to artystka świętowała 20-lecie pracy artystycznej. 15 lipca Doda wystąpi w trakcie gali Miss Supranational 2022, którą pokaże Polsat. 

Doda planuje produkcję kolejnego filmu

"Doda - 12 kroków miłości" to niejedyny projekt Dody. W maju gwiazda przyznała, że pracuje nad produkcją kolejnego po "Dziewczynach z Dubaju" filmu.  O czym ma opowiadać nowy film Rabczewskiej? "O mitologii słowiańskiej" - stwierdziła w rozmowie z Maciejem Dowborem i Joanną Koroniewską. "Z rozmachem" - dodała.

Na produkcji jej plany związane z kinem się nie kończą. Doda chce też zagrać w komedii, bo uważa, że do tego gatunku ma talent.

Pozostałe plany to dom za granicą, gdzieś nad wodą, bo woda ją uspokaja. Co ciekawe, Doda nie zamierza jednak robić kariery za granicą. "Oszalałabym, gdybym wszędzie była tak sławna i znana, jak w Polsce. Uwielbiam to, że za granicą nikt mnie nie zna i nie zwraca na mnie uwagi. Chyba że za sprawą mojej urody" - dodała kokieteryjnie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy