Reklama

Camila Cabello zastąpi Kelly Clarkson w roli jurorki „The Voice”

Kelly Clarkson była jurorką w amerykańskiej edycji programu "The Voice" przez osiem edycji z rzędu, jednak nie zobaczymy jej w 22. odsłonie show, która emitowana będzie jesienią. Jej miejsce zajmie znana z przeboju "Senorita", Camila Cabello.

Informacja o zmianie w składzie jurorów pojawiła się na twitterowym profilu "The Voice". "Przywitajcie ciepło trenerów 'Voice’a'. 'The Voice' wróci tej jesieni z Blakiem Sheltonem, Johnem Legendem, Gwen Stefani i Camilą Cabello" - czytamy w poście. Wiadomości towarzyszy osobliwy filmik, na którym zestawiono cztery kadry z mówiącymi jednocześnie jurorami. To samo nagranie Cabello udostępniła na swoim TikToku.

"The Voice": Camilla Cabello zastąpi Kelly Clarkson

W 22. edycji Camila Cabello przejęła obowiązki Kelly Clarkson, która na fotelu jurora zasiadała od 2014 r. Jako że twórcy "Voice’a" często rotują składem trenerów, a niektóre gwiazdy znikały i pojawiały się ponownie w tym show, jak chociażby Gwen Stefani. Być może Clarkson jeszcze kiedyś będzie miała zatem okazję zasiąść na charakterystycznym czerwonym fotelu.

Reklama

Dla 25-letniej Cabello świat muzycznych talent shows to naturalne środowisko. Jej kariera rozpoczęła się w 2012 r. od udziału w "X Factor", gdzie występowała jako jedna z wokalistek girlsbandu Fifth Harmony. W finale zespół zajął trzecie miejsce. Natomiast w ubiegłym sezonie była mentorką drużyny Johna Legenda w jednym z odcinków "Voice’a".

Najbardziej z amerykańskim "Voice’em" kojarzy się Blake Shelton. Ikona muzyki country piastuje funkcję trenera od pierwszej edycji. Nie mniejsze znaczenie ma dla niego ten program w sensie prywatnym. To na planie tego show w 2014 r. Shelton poznał bowiem swoją obecną żonę, Gwen Stefani.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL