Reklama

Aleksander Sikora poprowadzi "Szansę na sukces"

Zmieni się prowadzący "Szansy na sukces". Od wiosny ubiegłego roku prowadził ją Marek Sierocki. Teraz zastąpi go Aleksander Sikora.

Przez "Szansę na sukces" do Eurowizji Junior

Stacja TVP na Twitterze zapowiedziała, że jesienny sezon "Szansy na sukces", będzie połączony razem z krajowymi eliminacjami do konkursu Eurowizji Junior.

Tak samo zresztą było w ubiegłym roku - na jesieni Sara James wygrała "Szansę...", a następnie reprezentowała nasz kraj w Paryżu w finale dziecięcej Eurowizji.

W tym roku ma to działać na podobnych zasadach. Nowy sezon "Szansy na sukces" będzie otwarty dla dzieci w wieku 9-14 lat. Wiosenną edycję show wygrał Wiktor Kowalski. Dzięki temu wystąpił na koncercie "Debiuty" na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Reklama

Aleksander Sikora poprowadzi "Szansę na sukces"

Od wiosny ubiegłego roku  "Szansę na sukces" prowadził dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Przed nim gospodarzem programu był Artur Orzech. Jednak tym razem TVP ogłosiło, że najnowszym prowadzącym ma zostać Aleksander Sikora, który jest związany ze stacją od kilku lat.

Od sierpnia 2019 występuje jako gospodarz w programie "Pytanie na śniadanie". Wcześniej również pracował przy jego produkcji m.in przeprowadzał wywiady. Na swoim koncie ma również doświadczenie w prowadzeniu wielu wydarzeń rozrywkowych m.in. "Sylwestra marzeń".

Autor: Iga Chmielewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL