Agnieszka Litwin zachorowała na nowotwór
Zobacz również:
Gwiazda "Kabaretu Jurki" z Zielonej Góry w listopadzie 2021 roku podzieliła się z fanami ważną wiadomością. Artystka, uwielbiana przez entuzjastów grupy satyrycznej, wyznała, że zmaga się z chorobą.
W czasie samodzielnego badania wyczuła niepokojące zgrubienie w piersi. Lekarz potwierdził, że to guz i konieczna jest operacja. Zdobyła się na szczere zwierzenie i potwierdziła, że ma raka.
W styczniu 2022 r. Litwin trafiła do szpitala, gdzie została poddana zabiegowi. Miesiąc później znowu musiała być hospitalizowana.
"Uprzejmie donoszę, że zdrowieję. Bardzo, bardzo raz jeszcze dziękuję wszystkim wam za wsparcie" - pisała pod koniec lutego.
Gwiazda dochodzi do zdrowia
Wygląda na to, że stan zdrowia artystki znacznie się poprawił. Członkini "Kabaretu Jurki" wróciła bowiem na plan zdjęciowy i uczestniczy w nagraniach "Kabaretu na żywo". Jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zaledwie kilka godzin temu trafił nowy post. Trzeba przyznać, że aktorka jest nie do poznania i wyraźnie promienieje!







