Nowe odcinki serialu "Zakazany owoc" wbijają w fotel! Kumru i Ekin biorą ślub w sekrecie

“Zakazany owoc” to turecki serial, który podbił serca polskich telewidzów. Swoją premierę miał w 2018 roku, a na antenie polskiej telewizji można go oglądać już od 2022 roku. Każdy odcinek przepełniony jest intrygami i zwrotami akcji, których nikt by się nie spodziewał. Co zdarzy się w nadchodzących odcinkach? Przedstawiamy streszczenie odcinków 404 i 405 serialu “Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to turecka produkcja, która osadzona jest w Stambule. Głównymi bohaterkami są dwie siostry, Yildiz i Zeynep. Kobiety pochodzą z biednej dzielnicy, jednak marzą o innym życiu. Chciałyby awansować do wyższych sfer. Każda z nich chce jednak to zrobić w inny sposób. Pierwsza z sióstr planuje wyjść bogato za mąż. Druga natomiast chce samodzielnie osiągnąć sukces.

Na drodze Yildiz i Zeynep staje Ender Argun, zamożna kobieta. Ona wyciąga pomocną dłoń do sióstr i daje im możliwość odmienienia swojego życia. Serial "Zakazany owoc" jest pełen intryg i akcji, które wciąga bez końca.

Reklama

“Zakazany owoc” odcinek 404 – streszczenie. Kumru i Ekin biorą ślub

Handan spędza dzień razem z Asuman i Yildiz na oglądaniu seriali i odpoczywaniu. Pierwsza randka Gamze i Caner była udana, kochankowie wracają zadowoleni ze spotkania. Cetin zostaje odprawiony przez Dogana. Yildiz dowiaduje się całej prawdy od Cagataya odnośnie zniknięcia Ekina. Ekin i Kumru decydują się wziąć ślub, jednak robią to po cichu.

“Zakazany owoc” odcinek 405 – streszczenie. Dogan chce, żeby para młoda mieszkała z nim

Caner ma obawy, że Ender nie będzie przychylna wobec Gamze i nie zaakceptuje jej. Handan dowiaduje się od Kumru i Ekina o ich ślubie. Kwestię próby zabójstwa Ekin chce zostawić dla siebie. Dogan stara się zmusić parę młodą, aby mieszkali razem z nim.

“Zakazany owoc” odcinki 404 i 405. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" można oglądać niezmiennie na antenie TVP2. Epizody wyświetlane są na stacji od czerwca 2022 roku od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Odcinki 404 i 405 "Zakazanego owocu" obejrzymy konkretnie:

  • odcinek 404 - poniedziałek 12 lutego o godzinie 17:15 na TVP2;
  • odcinek 405 - wtorek 13 lutego o godzinie 17:15 na TVP2.

Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy