Szpital św. Anny - Odcinek 47
Marta spędziła noc u Tomka, ale kiedy wraca szczęśliwa do mieszkania, Piotrek sprowadza ją na ziemię i przypomina, że jej rodzice nigdy tego związku nie zaakceptują… Marta chce ułożyć jakoś stosunki między Tomkiem a Piotrkiem i proponuje im spędzenie wspólnie wieczoru. Ci niechętnie, ale się zgadzają.