Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Ocena
serialu
7.5
Dobry
Ocen: 3542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 772 / Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

Walczak i Wichura mają za zadanie odnaleźć 8-letnią dziewczynkę. Ojciec twierdzi, że doszło do porwania, za którym stoją była żona i jej partner.

Matka dziecka nie pogodziła się z utratą praw rodzicielskich i dlatego miałaby się mścić na mężu. Gdy śledczy trafiają do kobiety, nie przejmuje się ona losem córki. Jednocześnie zwraca uwagę, że jej mąż był awanturnikiem i niedawno jej groził. Niebawem do grona podejrzanych dołącza opiekunka zaginionej dziewczynki.

Więcej odcinków

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 926

Michał i Dagmara muszą rozwiązać sprawę skradzionego obrazu z domu właściciela, Marka Jóźwińskiego. Obraz był autorstwa kontrowersyjnego... więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 925

Pewna kobieta twierdzi, że jej córka Paulina zaginęła. Studentka wynajmowała pokój u starszego mężczyzny. więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 924

W rowie za miastem znaleziono ciało kobiety. Znajdujący się przy niej identyfikator wskazuje, że nazywała się Teresa Miłosz i pracowała w... więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 923

Popularna streamerka, Sylwia, trafia do szpitala w ciężkim stanie. Ktoś ją pobił. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL