Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Ocena
serialu
7.5
Dobry
Ocen: 3548
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 926 / Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

Michał i Dagmara muszą rozwiązać sprawę skradzionego obrazu z domu właściciela, Marka Jóźwińskiego. Obraz był autorstwa kontrowersyjnego malarza, który do pracy miał wykorzystywać własną krew.

Dzieło warte jest dużą sumę pieniędzy. Jak się okazuje, niedawno próbował je odkupić znany kolekcjoner, Henryk Rozen. Jóźwiński nie zgodził się na sprzedaż, co miało wyprowadzić pasjonata z równowagi. Śledczy podejrzewają, że to on może odpowiadać za kradzież. Tym bardziej, że kilka lat temu zaatakował mężczyznę, po tym jak ten odmówił sprzedaży innego obrazu. Do grona podejrzanych trafiają też córka Jóźwińskiego oraz jej partner. Równocześnie Garda pracuje jako osobisty ochroniarz Lucyny. Razem z Górską próbuje dociec, co jest przyczyną problemów Szajdy.

Więcej odcinków

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 935

Sławomir spotyka się z Zimorem. Przestępca obiecał zdradzić, kim jest Pan Grzechotka. więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 934

W zakładzie fotograficznym Walczak i Rosa natrafiają na fotografię rodziny przy stole. Tropią przestępcę, który według wersji przyjętej... więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 933

Dochodzi do kolejnego zamachu na życie Lucyny Szajdy, który okazuje się nieudany. Ochrona strzela do napastnika, który ginie na miejscu. więcej

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 932

Policjanci ścigają grupę handlarzy kobietami. Jedna z ocalałych, Maja Durka, odbiera sobie życie w szpitalu. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL