"Kuchnia": Genialna ekipa restauracji "Claude Monet". Przedstawiamy barwne postaci drugoplanowe

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie kolejne dwa odcinki serialu „Kuchnia”! Jakie przygody tym razem spotkają ekipę pracowników restauracji „Claude Monet”?

"Kuchnia": Obsada

Serial "Kuchnia" to nie tylko doskonałe role pierwszoplanowe! Niesamowity klimat tworzą aktorzy, którzy pojawiają się w tzw. drugim planie.

Borys Szulc (Eryk Lubos) czyli właściciel najlepszej restauracji w Warszawie "Claude Monet". Nadzoruje głównie finanse. Często jego interwencje w sposób funkcjonowania kuchni czy skład zespołu Wiktora (Tomasz Karolak) kończą się komicznymi awanturami.

W serialu mamy dwóch wspaniałych kucharzy, przyjaciół oraz największych żartownisiów, czyli Arka (Marcin Bubółka) oraz Igora (Eryk Klum). Ta dwójka uwielbia robić sobie ze wszystkich żarty i nie raz ich zachowanie ściąga na innych pracowników mniejsze lub większe "kłopoty". 

Reklama

Z kolei Natka Schabowska (Paulina Lasota) to drobna, dziewczęca, naturalna, odrobinę niedojrzała kelnerka. Jest wegetarianką z przekonania, aktywną obrończynią praw zwierząt. Czasem nie potrafi  powstrzymać swoich emocji i raczy zarówno gości, jak i kolegów uwagami opisującymi proces zamiany młodego zwierzęcia w ich mięsną potrawę.... Nienawidzi swojego nazwiska i pragnie je jak najszybciej zmienić, wychodząc za mąż. 

Natka przyjaźni się z Olą Bubką (Julia Trojanowska), również kelnerką w restauracji "Claude Monet". Ola jest lubiana przez wszystkich kolegów z pracy. To osoba wyjątkowo tajemnicza....gdyż nie przynosi wielu swoich prywatnych spraw do pracy. Flirtuje z Maksem (Patryk Cebulski)... a jak zakończy się ta relacja? Musicie sprawdzić to sami, śledząc losy naszych bohaterów. 

W renomowanej kuchni nie może zabraknąć dobrego barmana! Krzysiek Anioł (Kamil Piotrowski) to piekielnie przystojny, barman. Jednak nie do końca jest on świadomy swojej urody - mimo warunków fizycznych, nie czuje się playboyem i zupełnie nie umie poderwać dziewczyny. Wzdycha do Natalii, ale nie wie, jak ją zdobyć...robi to bardzo nieporadnie, co często odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Zaprzyjaźnia się z Maksem. To chłopak wyjątkowo uczciwy i empatyczny, nawet trochę pozytywnie naiwny.

Prawą ręką szefa Wiktora jest Sous-chef Leszek (Andrzej Kłak). To bardzo zdolny, ale introwertyczny człowiek, w momencie stresu musi zmagać się ze swoim jąkaniem, ale ostatecznie zawsze jest w stanie pokonać własne ograniczenia dla dobra kuchni. Oczywiście restauracja "Claude Monet" słynie z najlepszych deserów, a jest za nie odpowiedzialny francuz Louis (Mateusz Deskiewicz). 

Louis to człowiek o dość charakterystycznej urodzie, która w połączeniu z jego mimiką sprawia wrażenie, iż wydaje się on nieustannie zdziwiony
i niezorientowany, gdzie się znajduje. Natomiast doskonale zna się na swojej specjalizacji, tj. wykwintnych deserach.

"Kuchnia": Odcinek 5.

Natka jest przekonana, że ją i Maksa połączyła wielka miłość. Maks nie wie, jak wybrnąć z sytuacji, zwłaszcza, że Krzysiek jest na niego obrażony. Igor wyzywa Maksa na pojedynek, kto ugotuje najsmaczniejszy obiad. Wszyscy pracownicy robią zakłady, a ich zdecydowanym faworytem jest Igor. Szef dla odmiany stawia na Maksa. Potajemnie przekazuje Maksowi instrukcje, aby ten wygrał zakład. Dzięki intrydze Szefa Maks wygrywa pojedynek, zaś Szef zgarnia całą pulę zakładów.

"Kuchnia": Odcinek 6.

W restauracji Arcobaleno pojawia się inspektor sanepidu. W kuchni zapanowuje gorączka sprzątania. Krzysiek z Maksem podczas porządkowania magazynu z żywnością niechcący wyrzucają do śmieci worek pełen trufli. Wiktor nakazuje pracownikom odzyskać drogocenne grzyby. Inspekcja na sali i w kuchni przebiega pomyślnie. Ale kiedy inspektor postanawia sprawdzić zaplecze restauracji, jego oczom ukazuje się Maks i Krzysiek grzebiący w kontenerze w służbowych strojach. Szef, aby ratować sytuację, postanawia uspokoić inspektora, racząc go darmowym winem i naszprycowanym alkoholem obiadem. Na zapleczu pojawia się bezdomny Rudolf. Przyznaje, że to on zabrał trufle i obiecuje je zwrócić w zamian za możliwość zjedzenia kolacji w Claude Monet.

Zobacz też: "Kuchnia": Nowy serial na antenie Polsatu! 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy