Kuchnia

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Nowy serial na antenie Polsatu!

Doskonała obsada, scenariusz obfitujący w zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni - to przepis na najśmieszniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. W serialu występują: Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski.

O czym jest serial?

"Serial oparty jest na popularnym formacie rosyjskim. To opowieść o bardzo ekskluzywnej francuskiej restauracji, najlepszej w Warszawie. Ja gram menadżerkę, szefową tejże restauracji. Pierwszy sezon, który nakręciliśmy, to perypetie knajpy - komediowe, obyczajowe, są też wątki dramatyczne. Szefa kuchni gra Tomasz Karolak, właściciela restauracji Eryk Lubos, a szefową konkurencyjnej restauracji Marta Żmuda Trzebiatowska. Młody aktor, Patryk Cebulski, gra głównego męskiego bohatera - młodego kucharza, trochę cwaniaka, który niewiele jeszcze umie. Zatrudnia się w naszej restauracji i moja bohaterka piekielnie się w nim zakochuje, choć kompletnie jej nie po drodze z tą miłością. Nie potrafi się jednak z tego wyplątać. On jeszcze jest dzieciakiem, ona już nie. To kolorowa produkcja, a oprócz tego smaczna. Dużo pysznych rzeczy jedliśmy na planie" - wspominała Maria Dębska, która razem z innymi aktorami tej produkcji wzięła udział w nagraniu spotu jesiennej ramówki Polsatu

Reklama

"Kuchnia": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu 

"Kuchnia": Kogo zobaczymy na ekranie?

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wcieli się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego zabawnych perypetii.

Będziemy odkrywać całą gamę wad, zalet, marzeń, aspiracji i słabości bohaterów serialu. Te emocje i pasję przeniosą na ekran m.in. Maria Dębska w roli pięknej pani manager,  Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel, oraz Marta Żmuda -Trzebiatowska czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji.

Co wyróżnia serial?

"Serial jest komedią. Świetnie zmontowaną, z muzyką, która nie jest przypadkowo wybrana. Możemy usłyszeć fragmenty utworów Czajkowskiego, Rachmaninowa, ale również najpopularniejsze popowe piosenki. Często sceny są pod tę muzykę kręcone" - opowiada wcielający się w rolę szefa kuchni Tomasz Karolak. "To lekka opowieść o ludziach, która moim zdaniem świetnie sprawdzi się w dzisiejszych czasach. Ona może pocieszyć i rozśmieszyć widzów, być w dobie pandemii momentem wytchnienia" - dodaje aktor.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy