Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w tym tygodniu?

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w ostatnim tygodniu? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Na czele listy znalazł się najnowszy hit Netfliksa! Jak długo utrzyma się na pierwszym miejscu?

"Problem trzech ciał" Sezon 1

"Problem trzech ciał" jest największym projektem duetu twórców od czasu "Gry o tron". Serial skupia się na kilku postaciach, które starają się powstrzymać inwazję kosmitów. Powieść, na której bazuje produkcja, jest pierwszym tomem trylogii, a jej akcja zaczyna się w Chinach podczas rewolucji kulturowej.   

W oficjalnym opisie produkcji możemy przeczytać: "Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości."  

Reklama

Serial zafascynował fanów i już kilka dni po premierze znalazła się na liście najchętniej oglądanych seriali na świecie. W drugim tygodniu zawędrował na pierwsze miejsce z ponad 15 milionami odtworzeń i sumą godzin spędzonych przed ekranem, wynoszącą 115,6 milionów godzin.   

"Testament: Historia Mojżesza" Sezon 1

Serial jest trzyodcinkowym zapisem historii jednego z najsłynniejszych proroków biblijnych. Produkcja jest przeplatana wywiadami z ekspertami w tej dziedzinie. Dzięki tej produkcji możemy prześledzić drogę Mojżesza do odkupienia - od uciekiniera i wyrzutka do wyzwoliciela i przewodnika Hebrajczyków. "Testament" został obejrzany 13,5 miliona razy, przez łącznie ponad 57 milionów godzin.

"Dżentelmeni" Sezon 1

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na platformie 7 marca. Theo James w roli głównej podbił serca widzów na całym świecie i na liście TOP 10 i utrzymuje się już czwarty tydzień z rzędu. W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się być siedzibą nielegalnych interesów. W dodatku całkiem spora ekipa przestępców chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać — czytamy w opisie produkcji z Netfliksa.   

"Wydział zbrodni: Nowy Jork"

Najnowszy dokument, który wyszedł spod rąk twórców "Prawa i porządku". Dzięki temu programowi mamy szansę przyjrzeć się znanym sprawom morderstw w całkowicie nowym świetle, a to dzięki rozmowom z osobami najlepiej zorientowanymi — detektywami i prokuratorami, którzy nad tymi sprawami pracowali.  

Już nie pierwszy raz przekonujemy się, że widzowie Netflixa kochają takie materiały i poświęcili tej produkcji ponad 21 milionów godzin. 

"Awatar: Ostatni władca wiatru" Sezon 1

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru" to wyjątkowa opowieść o czterech nacjach, które przez długi czas żyły ze sobą w pokoju i harmonii. Dbał o to Awatar: wysłannik pradawnych duchów, który władał wszystkimi czterema żywiołami. Świat całkowicie się zmienił, gdy Naród Ognia zapragnął większej władzy i wpływów. Pierwszym krokiem w stronę podboju świata było zgładzenie Nomadów Powietrza — pokojowych mnichów żyjących w górach. Awatar, który miał wtedy zaledwie 12 lat, zaginął i przez długi czas nie było wiadomo, co się z nim stało.    

Serial znajduje się na liście już szósty tydzień z rzędu. W tym tygodniu zgromadził sporą widownię, która spędziła przed ekranem ponad 17 milionów godzin. 

"Koci domek Gabi" Sezon 9

Urocza i kolorowa animacja pokazująca, że bajka dla dzieci potrafi być wciągająca rozrywką dla każdego. Program został obejrzany przez ponad 2 miliony widzów. 

"Pechowe dinozaury" Sezon 1

Jeśli nie interesują Was kotki to może dinozaury? W tej animacji urocza rodzinka wymarłych zwierząt eksploruje świat i przeżywa wspaniałe przygody. Produkcja była w tym tygodniu oglądana przez prawie 6 milionów godzin. 

"Buying Beverly Hills" Sezon 2

Produkcja jest reality show pokazującym realia życia agentów nieruchomości. Pracują w Kalifornii, a ich celem są domostwa warte grube miliony. Gra toczy się o wysoką stawkę. Produkcja znajduje się na liście pierwszy tydzień i zebrała widownię, która spędziła przed ekranem ponad 15 milionów godzin. 

"Hot Wheels: Na start"

Porywający serial oparty na popularnej serii zabawek, który obudzi w każdym ducha rajdowego współzawodnictwa! Opowiada o zawodnikach najmłodszego pokolenia, którzy biorą udział w niesamowitych wyścigach, ekstremalnych konkursach kaskaderskich oraz emocjonujących wyzwaniach.    

Produkcja dla najmłodszych podbiła serca wielu i zbyła oglądana przez 7,6 milionów godzin. Znajduje się na liście już 4 tydzień z rzędu. 

"Dave Attell: Hot Cross Buns"

Komik Dave Attell pojawił się na Netfliksie z nowym programem, który jeszcze nie jest dostępny na polskim rynku. Attell przechodzi na ekrany swoich fanów, którzy nie muszą się obawiać o cenzurę. Zwariowany i niegrzeczny - taki jest najnowszy program komika, który został obejrzany już 1,5 miliona razy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Dżentelmeni | Problem trzech ciał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy