Żona Marcina Mroczka na wakacjach! Fani nie kryją zachwytu

Marcin Mroczek razem z żoną nie muszą narzekać na listopadową aurę! Małżonkowie wybrali się bowiem na wakacje, skąd chętnie dzielą się relacjami w mediach społecznościowych. Uwagę internautów zwracają szczególnie fotografie modelki. Marlena Muranowicz zaprezentowała się w niebieskim stroju kąpielowym, który podkreślił jej zgrabne, opalone ciało.

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi na wakacjach

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek to jedna z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Aktor znany m.in. z serialu: "M jak miłość" poślubił modelkę w 2013 roku, a obecnie szczęśliwi małżonkowie tworzą szczęśliwy dom dla dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Niedawno cała rodzina postanowiła udać się na iście wakacyjny urlop! Od kilku dni na Instagramie pojawiają się więc kolorowe migawki oraz krótkie nagrania, na których widać, jak spędzają wolny czas. Przy okazji Marlena Muranowicz zaserwowała internautom obserwującym jej konto letnią rewię mody! Na najnowszych zdjęciach żona serialowego Piotra z "Mjm" pozuje w dopasowanym, błękitnym stroju kąpielowym. Kostium idealnie współgra zarówno z połyskującą taflą wody, jak i z dość głęboką opalenizną bohaterki ujęć.

Reklama

Marlena Muranowicz w stroju kąpielowym

Marena Muranowicz to modelka, która doskonale radzi sobie przed obiektywem aparatu, a każda jej publikacja jest "dopieszczona" w każdym stopniu. Nic więc dziwnego, że w efekcie instagramowy profil partnerki Mroczka jest wprost zalewany pozytywnymi reakcjami i komentarzami ze strony internautów - w tym przypadku nie mogło być inaczej!

"Co za figura! Pozazdrościć.";

"Kobieta sztos, uwielbiam.";

"Mega" - można przeczytać pod nowymi zdjęciami Muranowicz.

Wiele wskazuje na to, że Marcin Mroczek udał się wraz z rodziną do Azji, a dzięki internetowym relacjom "dzielą się" wakacyjnym klimatem z internautami, którzy ochoczo śledzą ich aktywność.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz na Instagramie

Marcin Mroczek zyskał sporą rozpoznawalność dzięki roli Piotra w serialu: "M jak miłość", w którym gra od samego początku. W "Emce" Zduński to od lat szczęśliwy mąż i tato; wraz z ukochaną Kingą (Katarzyna Cichopek) wychowuje gromadkę dzieci.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marlena Muranowicz | Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy