Za kulisami życia Katarzyny Pakosińskiej. Jak żyje gwiazda kabaretu i co łączy ją z Gruzją?

Katarzyna Pakosińska jest jedną z najbardziej cenionych postaci polskiego kabaretu. Poza występami na scenie, zaznaczyła swoją obecność również w kilku projektach telewizyjnych. Na co dzień mieszka w urokliwej posiadłości w Milanówku wraz z mężem i córką. Dzięki fotografiom publikowanym w mediach społecznościowych mamy okazję zobaczyć, jak urządziła swój dom. Ciekawi? Oto kilka zdjęć!

Katarzyna Pakosińska to wszechstronna artystka, która zdobyła popularność dzięki różnorodnym projektom. Znana jest nie tylko jako dziennikarka i konferansjerka, ale także jako była tancerka w zespole folklorystycznym "Pruszkowiaków", z którym występowała przez 20 lat. Posiada dyplom polonistyki zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim, prowadziła program "Kawę czy herbatę" i tworzyła programy dla TVP Polonia. Współpracowała również z radiową Trójką.

Reklama

Największe uznanie przyniosła jej jednak rola w Kabarecie Moralnego Niepokoju, który współzałożyła w 1996 roku. Mimo że w 2011 roku odeszła z tego zespołu, jej kariera artystyczna nadal kwitła, obejmując występy teatralne i role w serialach telewizyjnych, takich jak "Boża podszewka", "Badziewiakowie", czy "Niania", oraz w filmach "Deborah" i "Łóżko Wierszynina".

Prywatnie, jest szczęśliwą mężatką, od lat związana z Gruzinem Iraklim Basilashvilim.

Katarzyna Pakosińska: Domowe ciepło w Milanówku

Katarzyna Pakosińska razem z mężem i córką Mają mieszka w urokliwym domu w Milanówku. Rodzina posiada również mieszkanie w Tbilisi, lecz to w Polsce spędzają większość swojego czasu.

- Mieszkam od niemal dziesięciu lat w Milanówku. Wcześniej przeprowadzili się tu moi rodzice. Musiałam jednak choć na chwilę uciec i zobaczyć, czego chcę, a nie tylko, czego otoczenie ode mnie wymaga, bo pułapka integracji polega na tym, że można się w pewnej chwili zatracić i zapomnieć, o czym się samemu marzy. Okazało się więc, że marzę o tym, od czego na chwilę uciekłam - opowiadała jakiś czas temu w wywiadzie udzielonym dla portalu Weranda.pl.

Dom Katarzyny Pakosińskiej jest przestronny, jasny i pełen ciepła, głównie dzięki dominującemu we wnętrzach drewnu, które dodaje im przytulności. Artystka niekiedy dzieli się z fanami ujęciami swojego domu, publikując zdjęcia na portalach społecznościowych.

Przeczytaj również: Katarzyna Pakosińska pokazała córkę! 19-latka ma uśmiech po mamie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska | kabarety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy