Katarzyna Pakosińska pokazała córkę! 19-latka ma uśmiech po mamie

Katarzyna Pakosińska razem z córką, Mają Wiaderny, pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN". Pociecha gwiazdy kabaretu ma już 19 lat i przygotowuje się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Mama i córka opowiedziały o planach na najbliższą przyszłość.

Katarzyna Pakosińska może pochwalić się różnorodnymi projektami, które zapewniły jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Dziennikarka, artystka kabaretowa, konferansjerka to tylko niektóre z jej zawodowych tytułów. Pakosińska była tancerką "Pruszkowiaków" - zespołu folklorystycznego, z którym występowała przez 20 lat; ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim; prowadziła "Kawę czy herbatę"; wydawała programy emitowane na antenie TVP Polonia. Współpracowała również z radiową Trójką.

Reklama

Największą sławę zyskała jako członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju, który założyła w 1996 roku razem ze swoimi kolegami ze studiów. Przez lata bawiła Polaków, jednak w 2011 roku nieoczekiwanie "odeszła" z popularnej grupy.

Na swoim koncie Katarzyna Pakosińska ma również występy na teatralnych deskach czy w serialach telewizyjnych. W 1999 roku zagrała w spektaklu "Gra o Manon" wg A. F. Prevosta w reżyserii Wojciecha Siemiona w Teatrze Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Pojawiała się również gościnnie w serialach "Boża podszewka", "Badziewiakowie", "Niania", "Hotel 52".  Mogliśmy oglądać ją także w rolach drugoplanowych w filmach "Deborah", "Łóżko Wierszynina" i "Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A'YoY".

Teraz okazuje się, że w ślady lubianej artystki planuje pójść jej córka, Maja Wiaderny.

Jaka matka, taka córka

Pakosińska wraz z córką gościła w programie "Dzień dobry TVN". Jak zdradziły, 19-latka mimo przestróg mamy, marzy o tym, by za kilka miesięcy zasilić szeregi studentów akademii teatralnej.

- Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne - mówiła Katarzyna Pakosińska.

Wszystkie te ostrzeżenia nie zadziałały i nastolatka pracuje w pocie czoła, by jak najlepiej wypaść na egzaminach. 

- Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić - wyjaśniła Maja Wiaderny.

Poniżej najnowsze zdjęcie obu pań!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy