Wiktoria Gąsiewska w kusym bikini

Wiktoria Gąsiewska "ładuje akumulatory" na wakacjach. Na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie ukazujące aktorkę w modnym bikini. Reakcja internautów mogła być tylko jedna!

Wiktoria Gąsiewska w bikini

Wiktoria Gąsiewska postawiła na relaks! Piękna aktorka, znana z takich produkcji, jak m.in.: "Rodzina zastępcza", "Pierwsza miłość", "Kowalscy kontra Kowalscy" czy "Barwy szczęścia" jakiś czas temu spakowała walizki i wraz ze znajomymi wyruszyła na wakacje. Punktem na podróżniczej mapie 23-latki została malownicza Chorwacja, skąd Gąsiewska niezmiennie śle gorące pozdrowienia i... równie gorące fotografie!

Aktorka najpierw wrzuciła do sieci efekt spontanicznej sesji zdjęciowej na łódce, a teraz pochwaliła się kolejnym wakacyjnym kadrem. Wiktorii towarzyszą dwie koleżanki, a wszystkie panie pozują na kolorowej desce umieszczonej na wodzie. Podczas gdy towarzyszki Gąsiewskiej postawiły na stroje kąpielowe utrzymane w kolorach czerni i bieli, aktorka wybrała intensywną, jasną zieleń.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów

Taki mix kolorów nie umknął uwadze samej Gąsiewskiej, która zamieściła w opisie trzy serca o różnych barwach. Znacznie bardziej wylewni byli internauci; ci - podobnie jak pod wcześniejszymi wakacyjnymi publikacjami - wprost zasypali aktorkę komplementami!

"Piękne dziewczyny", "Ślicznotki", "Wyglądasz super", "Hot!" - pisali fani aktorki.

Jak widać, wakacyjny wyjazd Wiktorii Gąsiewskiej trwa w najlepsze!


Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy