Wiktoria Gąsiewska w ciemnych włosach. Julia Wieniawa nie kryje zachwytu

Wiktoria Gąsiewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na jednej z jej relacji pojawiła się seria zdjęć, która zaintrygowała fanów. Swój zachwyt wyraziła również Julia Wieniawa.

Wiktoria Gąsiewska: Kariera

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? To aktorka dobrze znana zarówno serialowej, jak i filmowej publiczności. 24-latka zagrała m.in. w takich produkcjach, jak: "Jasminum", "Katyń", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i wiele innych. Gwiazda doskonale odnajduje się również w teatrze, występując w rozmaitych spektaklach.

Obecnie można oglądać ją w TV, śledząc m.in. "Barwy szczęścia". Gąsiewska gra tam od 2016 roku. Co ciekawe, na planie produkcji od pewnego czasu pojawia się także jej chłopak - Jasper Sołtysiewicz. Wcześniej Wiktoria była związana z Adamem Zdrójkowskim.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska gwiazdą sieci

24-latka cieszy się sporą sympatią widzów, co przekłada się m.in. na "popularność" jej profilu na Instagramie. Aktualnie licznik tzw. followersów (osób śledzących konto aktorki) przekroczył milion! Gąsiewska niezwykle ceni sobie kontakt z fanami, wykorzystując media społecznościowe do tego, by informować ich o swoim życiu. Czasem poważnie, czasem z nutą humoru - takie posty znaleźć można na wspomnianej stronie prowadzonej przez Gąsiewską.

W ostatnim czasie Wiktoria postanowiła nieco "wykorzystać" możliwości, jakie daje nam Internet i stworzyła fotografie przedstawiające ją w zaskakujących wydaniach. Na jednym z kadrów Gąsiewska prezentuje m.in. zupełnie odmienną fryzurę. Po blond pasmach nie ma śladu!

Wiktoria Gąsiewska, korzystając ze sztucznej inteligencji, wygenerowała serię kadrów niemal żywcem wyjętych z dawnego amerykańskiego albumu szkolnego. "Nie powiem żebym była jakoś mega zadowolona z wydania na to 30 zł.., ale co się pośmiałam to moje" - przyznała wyraźnie rozbawiona gwiazda.

Wiktoria Gąsiewska zmieniła kolor włosów?

Uwagę w szczególności zwraca zestaw fryzur zaprezentowanych na kadrach. Raz Gąsiewska ma bowiem gładko ułożone włosy, innym razem: burzę loków. Internautów w szczególności zaskoczyła fotografia numer 5, na której aktorka została przedstawiona jako... brunetka!

Metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej - nawet jedynie "internetowa" - wywarła ogromne wrażenie na użytkownikach sieci. Dowód? Pozostawione przez nich wypowiedzi! Nie zabrakło w nich odniesień do zmiany koloru włosów. Taka "nowość" przypadła do gustu m.in. Julii Wieniawie, która napisała: "Ale zaje*****e Ci w czarnych włosach!".

Podobnego zdania byli także inni komentatorzy, którzy odpowiedzieli: "W czarnych włosach sztos", "Czarnulka hot", "Aż się nie spodziewałam, że czarne włosy takie wow", "Eeeej, ale to 5-te zdjęcie jest mega. Możne zmiana koloru?".

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy