Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: Zakochani nie szczędzili sobie czułości na ściance

Wiktoria Gąsiewska przez wiele lat była w medialnym związku z Adamem Zdrójkowskim. Para znała się niemal od dziecka, występowała razem w serialach oraz popularnych programach. Młodzieńcza miłość przeszła jednak do historii i dziś 24-latka związana jest z innym kolegą z planu, Jasperem Sołtysiewiczem. Niedawno pojawili się razem podczas jednej z imprez. Zakochani nie mogli oderwać od siebie wzroku.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: Poznali się na planie?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez kilka lat tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. W październiku 2021 postanowili jednak się rozstać, co wywołało ogromne poruszenie w mediach. Informacja o tym, że 24-latka znów jest w związku, zaczęła krążyć między fanami aktorki już jakiś czas temu. Na początku grudnia pojawiła się na uroczystej gali z okazji 30. urodzin telewizji Polsat właśnie w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza, chętnie pozując z nim do zdjęć. 

Reklama

Następnie do instagramowej galerii trafiły kolejne urocze kadry z aktorką i jej znajomym, a teraz młoda gwiazda pochwaliła się fotografiami, na których wraz z Jasperem pozwalają sobie na nieco więcej czułości. Jasper Sołtysiewicz i Wiktoria Gąsiewska grają w... jednym serialu! Aktorka jest obecna w obsadzie "Barw szczęścia" od 2016 roku, a jej partner - od 2018 roku. 

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: Nie mogą oderwać od siebie wzroku

28 marca w Warszawie odbył się koncert z okazji 100-lecia Disneya. Do Teatru Polskiego przybyło wiele polskich gwiazd. Na ściance zapozowała również Wiktoria Gąsiewska z ukochanym. Para wręcz nie mogła oderwać od siebie wzroku i nie szczędzili sobie czułych gestów. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Medialny koniec młodzieńczej miłości

Wiktorii Gąsiewskiej jest głośno od lat. Karierę zaczynała jako kilkulatka w "Rodzinie zastępczej", dużą rozpoznawalność przyniosła jej także rola Agaty w "rodzince.pl". To właśnie na planie tego serialu poznała Adama Zdrójkowskiego, z którym była w związku przez kilka lat. Para ostatecznie rozstała się jesienią ubiegłego roku, co wywołało niemałe poruszenie w sieci. 

Chociaż byli partnerzy starali się nie komentować medialnych doniesień, to kilka dni temu kilka słów na ten temat powiedział... brat Wiktorii  - Mateusz Gąsiewski, który walczył z mężem Karoliny Pisarek - Rogerem Sallą w ramach gali High League 6. Zapytany, czy chciałby stanąć do pojedynku z byłym partnerem swej siostry, odpowiedział: "Myślę, że ma co robić, ale podejrzewam, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. Nie wiem, nie wiem, raczej się nie zgodzi. Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny". W rozmowie z serwisem Świat Gwiazd Mateusz Gąsiewski wrócił też do związku swojej siostry z Adamem Zdrójkowskim. "Po prostu źle ją traktował" - lakonicznie podsumował niedoszłego szwagra.

Wiktoria Gąsiewska postanowiła odnieść się do słów brata. "Wiesz, nie chcę komentować cudzych słów. Miał taką ochotę i tak powiedział, tak czuł. Jeśli mają sobie coś do wyjaśnienia, to niech to wyjaśniają tam, gdzie chcą. Czy na ringu, czy w życiu prywatnym, pod domem w sklepie, gdziekolwiek" - powiedziała aktorka z rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jasper Sołtysiewicz | Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy