Tomasz Schuchardt ostro o młodej gwieździe. "Julia Wieniawa nie jest aktorką"

Tomasz Schuchardt w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do popularnego zjawiska, kiedy celebryci zarabiają więcej niż zawodowi aktorzy. Wypowiedział się w ostrych słowach o Julii Wieniawie, która nie lubi, gdy ktoś określa ją mianem "celebrytki". "Julia Wieniawa nie jest aktorką" - mówi Schuchardt.

"Wielka woda": Opowieść o powodzi 1997 roku

Lipiec 97' roku, wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze w poszukiwaniu rozwiązania ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer. Czy Jaśmina poradzi sobie z żywiołem, biurokracją i mętną przeszłością?

Tomasz Schuchardt w "Wielkiej wodzie" wcielił się w postać Jakuba Marczaka - urzędnika z dużymi ambicjami, samotnie wychowującego nastoletnią córkę.

Reklama

Tomasz Schuchardt: "Julia Wieniawa nie jest aktorką"

"Wielka woda" okazała się wielkim hitem, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W efekcie, Tomasz Schuchardt zyskał w kraju o wiele większą rozpoznawalność, lecz sam aktor w wywiadzie dla "Życie na gorąco" przyznał, że tego nie odczuwa.

Schuchardt w tej samej rozmowie został zapytany o to, czy nie frustruje go coraz powszechniejsze zjawisko, kiedy celebryci zarabiają więcej niż wykształceni i uznani aktorzy. Zaprzeczył, ponieważ twierdzi, że jeśli człowiek nie jest w stanie czegoś zmienić, to powinien odpuścić. 

Poruszono temat Julii Wieniawy, która od dłuższego czasu podkreśla, że nie chce, by nazywano ją "celebrytką", tylko "aktorką albo wokalistką". 

Ponadto, zganił zazdrosne o sukces Julii koleżanki po fachu, mówiąc:

Julia Wieniawa ma obecnie ponad 2 miliony obserwatorów na Instagramie, prężnie rozwija także konto na Tik Toku.

Czytaj więcej: "Wielka woda": Serial inspirowany powodzią tysiąclecia od dziś na Netflix

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Schuchardt | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy