Tomasz Kammel szczerze o swojej orientacji seksualnej

O życiu prywatnym Tomasza Kammela wiadomo niewiele. Prezenter TVP przez lata związany był z Katarzyną Niezgodą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tego momentu w mediach cicho było o kolejnych związkach dziennikarza, coraz częściej mówiło się jednak o tym, że gwiazdor jest... homoseksualistą. W jednym z ostatnich wywiadów prezenter postanowił po raz pierwszy odnieść się do medialnych doniesień i je... zdementować.

Tomasz Kammel odniósł się do plotek

Tomasz Kammel zdecydował się ostatnio porozmawiać z Krzysztofem Stanowskim w programie "Przejdźmy na ty" i odpowiedzieć na dość intymne pytanie. Dziennikarz Kanału Sportowego postanowił zapytać gwiazdora TVP o kilka rzeczy związanych z jego życiem prywatnym. Prowadzący poruszył m.in. kwestię orientacji seksualnej Tomasza Kammela, o której spekuluje się od lat. Stanowski zwrócił się do prezentera z pytaniem, czy ten ukrywa swoją orientację. 

Dziennikarz zdecydowanie zaprzeczył i przyznał, że nie jest gejem.

"Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem dlaczego, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nie jestem. Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą" - odpowiedział.

Reklama

Dodał również, że gdyby był, na pewno by się tego nie wstydził i z całych sił starał się poprawić sytuację osób, które przez swoją orientację zmagają się z wykluczeniem.

"Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski, bo nie chcę mówić walki, lepszego życia ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację" - przyznał.

Gwiazdor wyznał także, że obecnie zupełnie nie przejmuje się plotkami. Jest mu jedynie przykro, że w przeszłości tego typu medialne rewelacje odbijały się na jego związkach.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy