Tom Cruise romansuje z latynoską pięknością? 51-latka niedawno ogłosiła rozstanie

Tom Cruise bez wątpienia jest obecnie jednym z największych gwiazdorów Hollywood. Jego filmy odnoszą kasowe sukcesy. Mniej szczęścia ma w życiu miłosnym. Media co chwilę łączą go z nowymi partnerkami. Niedawno plotkowano, że romansuje z Shakirą. Obecnie łączy się go z kolumbijską pięknością. 51-letnia aktorka niedawno ogłosiła rozstanie z mężem.

Tom Cruise: Aktor nie stronił od romansów

Tom Cruise rzadko wypowiada się na temat ich dawnej relacji i swojego życia prywatnego. Gwiazdor od kilkudziesięciu lat jest jednak na celowniku mediów, które skrupulatnie dokumentują jego życie prywatne. Aktor ma na koncie trzy małżeństwa - w latach 80. poślubił aktorkę Mimi Rodgers, kilka lat później Nicole Kidman, a w 2006 roku przysięgał miłość Katie Holmes. Między kolejnymi ślubami i rozwodami wikłał się także w liczne romanse. Na przestrzeni lat Cruise był widywany m.in. z Melissą Gilbert, Heather Locklear, Rebeccą DeMornay, czy Penelope Cruz. 

Reklama

Od czasu głośnego rozwodu z aktorką Katie Holmes w mediach rzadko pojawiają się informacje na temat jego miłosnych podbojów. W ostatnich latach aktor widywany był w towarzystwie brytyjskiej aktorki - Hayley Atwell, która zagrała w najnowszej odsłonie "Mission: Impossible". 41-letnia aktorka wszystkiemu stanowczo zaprzeczyła. Prywatnie jest związana z producentem muzycznym Nedem Wolfgangiem Kelly.

W wywiadzie dla "Independent" aktorka dobitnie wyraziła swoje zdanie na temat plotek na temat jej życia osobistego. "To podłe i brudne. Dlaczego zakłada się lub projektuje się na mnie rzeczy dotyczące moich relacji z kolegą z pracy i szefem?" - podkreśliła swoje oburzenie retorycznym pytaniem.

Tom Cruise: Shakira odrzuciła zaloty aktora?

W maju aktor łączony był z kolei z samą Shakirą. Odkąd piosenkarka i Tom Cruise zostali zauważeni podczas zawodów Grand Prix Formuły 1 w Miami, gdzie ochoczo pozowali razem do zdjęć, media spekulowały o tym, że łączy ich romans i oceniają szanse na to, że przerodzi się to w trwały związek. Plotki te podsycił znajomy aktora, który stwierdził, że "Tom jest żywo zainteresowany" rozwijaniem tej znajomości. 

"Tom jest żywo zainteresowany rozwijaniem tej znajomości. Jest między nimi niesamowita chemia. Nic dziwnego, że przypadł Shakirze do gustu - jest utalentowanym aktorem i przystojnym facetem" - mówił. Podobnego zainteresowania nie przejawia jednak autorka hitu "Waka Waka".

Tom Cruise i Sofia Vergara: Nowy romans w Hollywood?

Obecnie mówi się, że aktor zainteresowany jest inną kolumbijską pięknością, Sofia Vergarą. 51-letnia aktorka od niedawna znowu jest wolna. W połowie lipca media poinformowały o rozstaniu gwiazdy "Współczesnej rodziny" oraz aktora Joe Manganiello. "Podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Jako dwoje ludzi, którzy bardzo się kochają i troszczą się o siebie nawzajem, uprzejmie prosimy o poszanowanie naszej prywatności w tym czasie" - poinformowali w serwisie Page Six.

Co ciekawe, w 2005 roku Sofię i Toma łączył krótkotrwały romans. Teraz intencje aktora mają być bardziej poważne. "Tom jest pewien, że byliby nową power couple" - ujawnia osoba z jego otoczenia. Czas pokaże czy plotki te mają w sobie chociaż kroplę prawdy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy