Teresa Lipowska na archiwalnych nagraniach. Tak wyglądała w młodości!

Teresa Lipowska przez wielu jest kojarzona głównie z roli Barbary Mostowiak z serialu "M jak miłość". A jak aktorka wyglądała na długo przed rozpoczęciem tej przygody? Te kadry i nagrania pomogą odpowiedzieć na nurtujące pytanie!

Teresa Lipowska i "M jak miłość"

Teresa Lipowska to wybitna aktorka, która – głównie przez młodszą publiczność – jest niemal od razu łączona z serialem: "M jak miłość", w którym gra od pierwszego odcinka. Jako Barbara Mostowiak skradła serca widzów, którzy wprost nie wyobrażają sobie nowych odcinków bez seniorki rodu. 

Sama Lipowska – w jednym z zeszłorocznych wywiadów – zdradziła, że – jak na razie – ani myśli rezygnować z wizyt na planie "Mjm".

Reklama

Teresa Lipowska, która w lipcu będzie świętować 86. urodziny, ma na swoim koncie wiele filmowych i serialowych ról. Jak wyglądała na długo przed "M jak miłość"? Odpowiedź uzyskać można poprzez "buszowanie" sieci – okazuje się, że wiele archiwalnych nagrań czy kadrów jest na wyciągnięcie ręki!

Teresa Lipowska w filmach i serialach

Teresa Lipowska wystąpiła m.in. w filmie: "Rzeczpospolita babska", grając sierżant Danutę Pawlak. W momencie powstawania filmu aktorka miała nieco ponad 30 lat.

Serialowa Barbara z "Mjm" brała udział także w przygotowaniach spektakli Teatru Telewizji oraz była związana z kabaretem "Dudek".

Co ciekawe, "M jak miłość" tylko jeden z wielu seriali, w którym zagrała Teresa Lipowska. "W labiryncie", "Matki, żony i kochanki" czy "Klan": tam również można było podziwiać jej aktorski talent!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy