Sylwia Bomba pokazała partnera

Sylwia Bomba spędziła dzień z córką i partnerem. Uczestniczka "Goggleboxa" pokazała wyjątkowy kadr, na którym widać jej wybranka. "To był super dzień" - stwierdziła.

Sylwia Bomba - życie prywatne

Sylwia Bomba ma za sobą trudne chwile. Pod koniec lipca zmarł były partner uczestniczki "Goggleboxa" i ojciec jej córki, Jacek Ochman. 51-latek został pochowany 10 sierpnia w podwarszawskich Markach. Gwiazda TTV po rozstaniu z byłym partnerem przez wiele miesięcy nie mogła odnaleźć szczęścia. W końcu jednak los się do niej uśmiechnął. Bomba od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku.

36-latka spędziła poniedziałkowe popołudnie w rodzinnym parku rozrywki, do którego wybrała się z córką Antoniną i partnerem. Sylwia Bomba pokazała wypoczynek ze swoją pociechą w instagramowej relacji. Okazuje się, że dla małej Antosi była to pierwsza okazja, aby spróbować nowych smaków.

Reklama

"1. Burger w życiu. Tosia kocha jednak mięsko" -  skomentowała swoje zdjęcie celebrytka.

Sylwia Bomba pokazała partnera

Uczestniczka "Goggleboxa" dodała też do relacji urocze ujęcie, na którym pozuje z córką i swoim wybrankiem. Co ciekawe, ukochany Sylwii trzyma małą Antosię na rękach! Celebrytka opisała fotografię jednym zdaniem: "To był super dzień" - stwierdziła.

Dodajmy, że tożsamość partnera 36-letniej gwiazdy TTV wciąż jest owiana tajemnicą, dlatego nie wiemy nic więcej poza tym, że jest młodszy od niej.

"Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia. Obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie" - ujawniła niedawno, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy