Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert planują kolejne dziecko?

Bohaterowie 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Aneta i Robert, są bez dwóch zdań ogromnymi szczęśliwcami. W programie połączyło ich prawdziwe uczucie, dzięki któremu stworzyli piękną relację. Doczekali się nawet synka, a jak wyjawiła Aneta "nie planowała jedynaka".

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert - pierwsze kroki w miłości

Anetę i Roberta mogliśmy bliżej poznać w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bohaterów już od początku programu połączyła chemia. Dużo rozmawiali ze sobą i dążyli do tego, aby jeszcze lepiej się poznać. Zależało im na zbudowaniu zdrowego związku.

Nie umknęło to czujnemu oku ekspertów, którzy byli bardzo zadowoleni z tego sparowania. Zakochani przetrwali próbę programu i postanowili kontynuować swoją relację. Co zabawne, Robert oświadczył się swojej ukochanej... dopiero po ślubie w show. Aneta nie kryła swoich emocji, bo jak twierdzi, z nikim nie była tak blisko, jak z mężem. Tylko przed nim potrafi się naprawdę otworzyć.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak wygląda dalsze życie bohaterów?

Zakochani są ze sobą ogromnie szczęśliwi, czym chętnie dzielą się ze swoimi fanami w social mediach. Dodają masę zdjęć i postów ze swojego życia prywatnego. Pokazują, jak wygląda ich codzienna rutyna, a także wycieczki czy wspólne wakacje.

W lutym tego roku na świat przyszedł ich pierwszy synek Mieszko. Od tego czasu Aneta i Robert większą część swojego czasu skupili na dziecku, czym również dzielą się w sieci, wrzucając wspólne zdjęcia z synem.

"Nie planowałam jedynaka". Aneta o swoich planach

W niedługim czasie po urodzeniu Mieszka, Aneta zdradziła, że para planuje jeszcze powiększyć swoją rodzinę. Jak mówi, sama pochodzi z wielodzietnej rodziny i chciałaby taką stworzyć:

"Nie planowałam jedynaka, krzywdy takiej mojemu synowi bym nie zrobiła, chcę mieć większą rodzinę, dzieci będzie więcej".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama