Sławomir i Kajra się rozwodzą? Para postawiła sprawę jasno

Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz są małżeństwem od ponad dekady. Niedawno pojawiły się jednak sensacyjne plotki na temat ich relacji. Para w ostatnim wywiadzie postawiła sprawę jasno.

Sławomir i Kajra - życie prywatne

Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz uchodzą wśród fanów za zgrany duet. Para pobrała się w 2011 roku, a owocem ich małżeństwa jest syn Kordian, który wkrótce skończy 6 lat.

Od jakiegoś czasu narastają jednak plotki na temat ich relacji. Internetowe portale zaczęły sugerować, że pomiędzy małżonkami często dochodzi do sprzeczek, które miałyby wystawiać trwałość ich związku na próbę. Niektóre portale stwierdziły nawet, że rozwód wisi w powietrzu...

Sławomir i Kajra się rozwodzą?

Sławomir i Kajra nie przeszli obojętnie wokół tych sensacyjnych doniesień. Muzyczny duet w rozmowie z Pomponikiem skomentował narastające plotki. Magdalena Kajrowicz wyjaśniła, jaki wpływ na jej relację z mężem mają nieporozumienia w małżeństwie.

Reklama

"Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody, to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy" - stwierdziła.

Sławomir i Kajra zaprzeczają plotkom

Para została zapytana wprost o plotki na temat rozwodu. Kajra postawiła sprawę jasno i kategorycznie zaprzeczyła temu, że wkrótce jej małżeństwo ze Sławomirem może przejść do przeszłości. Dodała również, że zamierza być u boku aktora i piosenkarza do końca swojego życia.

"Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski" - powiedziała Pomponikowi.

"Z przyjemnością się pomęczę. Ja też nie zamierzam tego powtarzać. Sam wybierałem piękną żonę i jestem szczęśliwy [...] Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku" - zapewnił Sławomir.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Magdalena Kajrowicz | Kajra i Sławomir
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy