Shannen Doherty w rozpaczy. Ma przerzuty do kości. "Nie chcę umierać"

Życie Shannen Doherty rozsypało się na milion kawałków, gdy w 2015 roku usłyszała, że ma raka piersi. Nowotwór zaczął rozprzestrzeniać się do mózgu. W najnowszym wywiadzie 52-letnia aktorka usłyszała kolejną dramatyczną diagnozę. Wyznała, że ma przerzuty do kości.

Shannen Doherty zdobyła sławę dzięki roli w kultowym już "Beverly Hills, 90210". Jej życie wywróciło się do góry nogami, kiedy usłyszała straszliwą diagnozę.

W 2015 roku aktorka po raz pierwszy opowiedziała o chorobie. "W marcu wyczułam w swojej piersi guzek. Okazało się, że to rak. Jestem na etapie leczenia. Myślę optymistycznie" - mówiła wtedy Shannen Doherty. Skupiła się na walce o zdrowie i życie. 18 lutego 2016 roku zgodziła się na udział w programie "The Dr Oz Show", w którym wtajemniczyła miliony widzów w najtrudniejszy moment w swoim życiu.

Reklama

W kwietniu 2017 roku Doherty opublikowała na Instagramie zdjęcie i poinformowała, że nowotwór jest w stanie remisji. Aktorka powoli zaczęła wracać do pracy. Wystąpiła w nowym sezonie "Beverly Hills, 90210". Wydawało się, że wreszcie dopisuje jej szczęście. Niestety, w lutym 2019 roku lekarze poinformowali ją o nawrocie choroby w 4. stopniu, a na początku tego roku dowiedziała się, że nowotwór dał przerzuty do mózgu.

Shannen Doherty: Nie chcę umierać

Shannen Doherty w najnowszym wywiadzie opowiedziała o przerzutach raka do mózgu. Gwiazda "Beverly Hills, 90210" wyznała, że dostała kolejną dramatyczną diagnozę. Nowotwór rozprzestrzenił się do kości.

"Nie chcę umierać" – powiedziała magazynowi PEOPLE. "Nie skończyłam z życiem. Nie skończyłam z kochaniem. Nie skończyłam z tworzeniem. [...]" - dodała.

Doherty się nie poddaje i wciąż koncertuje się na walce o zdrowie. Jak wyjaśniła, diagnoza niewątpliwie miała wpływ na jej spojrzenie na życie.

"Zadajesz sobie pytanie: 'Dlaczego ja? Dlaczego zachorowałam na raka?', a potem: 'Dlaczego mój rak wrócił? Dlaczego jestem w czwartym stadium?'. To prowadzi do poszukiwania większego sensu życia" - wyznała 52-latka.

Czytaj więcej: "Toczę walkę o swoje życie". Shannen Doherty nie kryje łez

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Shannen Doherty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy