Sandra Kubicka: Modelka opublikowała odważne zdjęcie w koronkowej bieliźnie. Rozgrzała fanów!

Sandra Kubicka wielokrotnie publikowała w swoich mediach społecznościowych odważne zdjęcia. Modelka przyzwyczaiła swoich fanów do śmiałych fotografii. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które przedstawia jej ciało w koronkowej bieliźnie.

Sandra Kubicka: Instagramowa kariera modelki

Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie wiele zdjęć, które podkreślają sylwetkę modelki. Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, często publikując odważne fotografie. Spełnia się także jako bizneswoman, pracując nad autorskimi projektami.

W ostatnim czasie zrealizowała także jedno ze swoich marzeń, jakim było poprowadzenie programu. Została gospodynią reality show o nazwie "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć".

Reklama

Sandra Kubicka: Olśniła fanów odważnym zdjęciem

Jednym z biznesów, które aktywnie prowadzi Sandra Kubicka, jest własna marka bielizny. Modelka chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych swoje autorskie projekty.

Tym razem opublikowała odważne zdjęcie w koronkowym biustonoszu. Fani celebrytki szybko wyrazili komplementy w komentarzach.

Sandra Kubicka: Prowadzi wiele biznesów

Autorska marka bielizny nie jest jedynym biznesem Sandry Kubickiej. Modelka prowadzi także firmy związane z cateringiem czy kosmetykami. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej celem jest przejście na emeryturę po 30. roku życia. 

Prywatnie związana jest z członkiem zespołu Afromental – Aleksandrem Baronem. Para ogłosiła swój związek w 2021 roku.

Zobacz też:

Mikołaj Roznerski zdradził, że wciąż jest singlem. Jakiej kobiety szuka?

Julia Kamińska: Serialowa "BrzydUla" zachwyca fanów. Pokazała się w samej bieliźnie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama