"Sanatorium miłości": Piotr wyjawił, jakie ma plany wobec Marioli!

Piotr Hubert Langfort był uczestnikiem czwartej edycji "Sanatorium miłości". Senior nie tylko skradł sympatię Marioli Baruk, ale także pozostałych uczestników programu, którzy nazwali go "Królem Turnusu". W najnowszym wywiadzie zdradził, że Mariola przyjedzie do Polski. Opowiedział także, że jakie ma wobec niej plany.

Mariola Baruk zyskała popularność, biorąc udział w "Sanatorium miłości". W 4. edycji mieszkanka New Jersey nawiązała nić porozumienia z Piotrem Hubertem Langfortem, a fani show wróżyli im nawet wspólną przyszłość. Sami bohaterowie dość ostrożnie podchodzili jednak do łączącej ich relacji, tłumacząc się m.in. dzielącą ich odległością.

Reklama

"Lucy" przyjedzie do Polski!

Choć mogłoby się wydawać, że odległość ostatecznie zakończy relację partnerów, to Piotr twierdzi, że ich związek rozkwita, także za sprawą długich konwersacji. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił "Telemagazynowi", zdradził, że Mariola wkrótce przyjedzie do Polski. 

Już wcześniej w rozmowie z Pomponikiem Piotr zdradził, że w czasie pobytu Marioli w Polsce będzie chciał z nią omówić możliwość zamieszkania razem. Jego zdaniem to nie musi być aż tak problematyczne, jeśli jedno z nich będzie gotowe pójść na kompromis. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Mariola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy