Ryszard Rembiszewski "Pan Lotto" był na celowniku znanej tancerki!

74-letni obecnie Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był twarzą Totalizatora Sportowego, a obecnie mieszka z żoną w Hiszpanii, kiedyś był uważany za jednego z najatrakcyjniejszych... kawalerów Polsce. Parol na popularnego prezentera zagięło wiele pań. Była wśród nich znana z ekscentrycznego wizerunku i licznych romansów Krystyna Mazurówna. Emerytowanej tancerce nie udało się jednak "wyhaczyć" Pana Lotto!

Ryszard Rembiszewski nie kryje, że zawsze podobały mu się kobiety niebanalne, inne niż wszystkie.

- Na ulicach jest za dużo... klonów! I to jest nieciekawe. Mnie podobają się panie, na widok których z gardła wyrywa się głośnie WOW - powiedział kiedyś, a na pytanie, co najbardziej wydaje mu się w kobietach interesujące i warte uwagi, odpowiedział zdecydowanie, że oryginalność.

Zaproponowała mu małżeństwo

Oryginalności za całą pewnością nie można odmówić Krystynie Mazurównie, która wiele lat temu była wręcz pożeraczką męskich serc, a na liście jej zdobyczy znaleźli się m.in. Krzysztof Teodor Toeplitz (ma z nim syna), Tadeusz Pluciński (był jej pierwszym mężem), Sławomir Mrożek (spotykała się z nim przez kilka miesięcy) oraz Wacław Kisielewski (byli zaręczeni).

Reklama

Mazurówna wciąż uważana jest za najsłynniejszą polską tancerkę awangardową wszech czasów i za jedną z najbardziej... wyzwolonych polskich artystek. Ma już co prawda 83 lata, ale wciąż - jak mówi - dopisuje jej apetyt na facetów. Niedawno wyznała, że od kilku lat jest pod ogromnym wrażeniem Ryszarda Rembiszewskiego, który uosabia jej wyobrażenie o idealnym mężczyźnie.

- Jest to absolutny dżentelmen. Zawsze nienagannie ubrany i uczesany, pachnący, z uśmiechem. Żałuję, że poznałam go tak późno - napisała w swej ostatniej książce.

Ryszard Rembiszewski stwierdził w wywiadzie, że Krystyna Mazurówna zaproponowała mu małżeństwo i to już podczas ich pierwszego spotkania. Tancerka potwierdziła to na łamach jednego z magazynów.

- Przyleciałam do Polski na promocję mojej książki. Odbyło się spotkanie z czytelnikami, a pod koniec spotkania o głos poprosił jakiś siwy elegant ubrany w czerwony sweterek. Zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, zapytałam go, czy ma żonę - opowiadała.

Przyjaźń zamiast ślubu

- Po krótkim wahaniu odparł, że w tej chwili nie ma żony, więc zaproponowałam... siebie. I tak zaczęła się nasza przyjaźń - dodała.

Ryszard Rembiszewski był wtedy świeżo po rozstaniu z kobietą, którą kochał ponad wszystko, a która oszukała go i zostawiła z niespłaconym kredytem po sześciu latach - jak twierdzi prezenter - udawania miłości. Nie chciał wikłać się w kolejny związek i szczerze powiedział o tym Krystynie, a ona... dała mu spokój.

Prezenter dopiero niedawno spotkał miłość swojego życia - niezwykłej urody Elżbietę Martinez, z którą po ślubie w maju 2019 roku wyjechał do Hiszpanii i osiedlił się na Costa Blanca. Są ze sobą bardzo szczęśliwi!

- Zazdroszczę jej, bo Ryszard zawsze wydawał mi się idealnym kandydatem na męża - wyznała po ślubie przyjaciela Krystyna Mazurówna i dodała, że Elżbieta sprzątnęła jej Pana Lotto sprzed nosa.

Zobacz też:

Krystyna Mazurówna: Zawsze mówię, co myślę

Tadeusza Plucińskiego zmuszono do ślubu ze znaną tancerką?

Ryszard Rembiszewski aktorem

Ryszard Rembiszewski: "Pan Lotto" przeszedł ogromną metamorfozę

Źródło: AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama