Rozprawa rozwodowa Warnke i Stramwskiego przesunięta. Co się stało?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez lata uznawali byli za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par show-biznesu. Aktorzy doczekali się nawet córeczki - Heleny. Niespodziewanie, jesienią ubiegłego roku, ogłosili, że podjęli decyzję o rozstaniu. Rozprawa rozwodowa miała odbyć się 4 września. W ostatniej chwili została jednak odwołana.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke: Zaskakujące rozstanie

W październiku 2022 roku aktorska para: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili światu, że rozstali się po blisko dekadzie bycia razem. 46-latka i 35-latek wydali wówczas oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że w trosce o dobro wspólnego dziecka nie zamierzają więcej zabierać głosu w tej sprawie:

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie".

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: Rozprawa rozwodowa odroczona

Rozprawa rozwodowa Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego miała odbyć się w poniedziałek 4 września o godzinie 8.40 w Sądzie Okręgowym w Warszawie - jak opisuje portal Plotek, na miejscu okazało się jednak, że wszystko zostało odwołane. Zgodnie z ustaleniami redaktora serwisu, stało się to "w ostatniej chwili". Nowego terminu jeszcze nie wyznaczono, nie wiadomo również, co było powodem nagłej zmiany planów.

"Nie wiadomo, jaka jest przyczyna tak nagłego odwołania rozprawy rozwodowej. Warto jednak dodać, że na rozprawę Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego przeznaczono jedynie 20 minut, co oznacza, że para nie miała wyznaczonych żadnych świadków i doszła już do wcześniejszego porozumienia w sprawie ostatecznego rozstania. Wygląda więc na to, że rozprawa w sądzie miała być jedynie formalnością" - relacjonuje Plotek. Sami zainteresowani do tej pory nie odnieśli się do sprawy.

Katarzyna Warnke wyjawiła, dlaczego rozstała się ze Stramowskim. Tak szczera jeszcze nie była

Autor: Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy