"Rolnik szuka żony": Magdalena i Jakub wzięli ślub. Panna młoda zachwyciła!

Magdalena Bator z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" powiedziała sakramentalne "tak". Na ślubnym kobiercu stanęła z Jakubem, mężczyzną poznanym w programie. Jak prezentowała się panna młoda? Zdjęcia poniżej!

"Rolnik szuka żony". Magdalena i Jakub wzięli ślub

"Rolnik szuka żony" to program wzbudzający ogromne emocje. Celem telewizyjnej produkcji prowadzonej przez Martę Manowską jest połączenie w pary osób poszukujących miłości. O tym, że produkcja "Rolnika..." może odnotować kolejny sukces, świadczyć mogą najnowsze zdjęcia uczestników siódmej edycji show. Magdalena Bator i jej partner - Jakub - wzięli ślub! Najnowsze zdjęcie młodej pary pojawiło się na oficjalnych profilach "RszŻ" w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy; Magdalena Bator była jedną z uczestniczek 7. sezonu show. Rolniczka otrzymała rekordową liczbę listów od kandydatów, a do swojego gospodarstwa zaprosiła trzech panów. Szybko okazało się jednak, że żaden z nich nie trafił do serca bohaterki, a ona sama powróciła do nadesłanej korespondencji. Wśród odpowiedzi był list od Jakuba, który - jak się później okazało - całkowicie zmienił życie Magdy! W finale "Rolnika..." Magda i Jakub byli już parą, a niedługo później pojawiły się informacje o zaręczynach. Magdalena i jej partner są także rodzicami: w maju zeszłego roku rolniczka urodziła syna, który otrzymał imię Marcel.

Reklama

Gratulacje dla Magdy i Kuby z "Rolnik szuka żony 7"

Ślub Magdaleny i Jakuba odbył się w sobotę 9 lipca. Na uroczystości nie zabrakło również innych uczestników programu: "Rolnik szuka żony" - wśród gości znaleźli się m.in. Dawid Noweta oraz Maciej Kazek. Panna młoda zdecydowała się na koronkową kreację w stylu boho, a na jej głowie znalazł się delikatny wianek. Całość dopełniał efektowny bukiet jasnych kwiatów.

W sobotę sakramentalne "tak" powiedzieli sobie uczestnicy 7 edycji #rolnikszukażony - Magda i Kuba! Życzymy wiele szczęścia na nowej drodze życia!- można przeczytać w opisie do wspomnianej fotografii.

Do życzeń od produkcji "Rolnika..." dołączyli się również internauci, którzy pisali w komentarzach:

"Pięknie, dużo miłości dla Waszej trójki!",

"Wszystkiego najlepszego dla Państwa Młodych!",

"Pani Magdo, wygląda Pani zjawiskowo. Gratulacje i dużo radości z bycia razem."

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Bator | Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy