Reklama

"Rolnik szuka żony": Jessica Miemiec przeszła metamorfozę!

Program "Rolnik szuka żony" połączył w pary wiele osób, ale również wypromował kilka celebrytek. Jedną z nich była Jessica Memiec z piątej edycji programu. Kobieta dała się poznać jako żywiołowa i dość oryginalna kandydatka Krzysztofa. I chociaż parze nie udało się stworzyć związku, to Jessica zyskała sławę. Co słychać u niej dzisiaj?

Jessica Miemiec po programie "Rolnik szuka żony"

Jessica Miemiec to jedna z najbardziej charakterystycznych i żywiołowych uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony". Mieszkanka Leszna pojawiła się w 5. odsłonie show, kiedy to odpowiedziała na "wizytówkę" Krzysztofa. Mężczyzna był wyraźnie zaintrygowany rozmówczynią, więc zaprosił ją do swojego gospodarstwa. 

Chociaż finalnie drogi bohaterów rozeszły się po zakończeniu show, to udział w "Rolniku" przyniósł Miemiec rozpoznawalność! Widzom bardzo spodobała się jej spontaniczność, wrażliwość, poczucie humoru oraz energia, którą zarażała innych. Stąd też nawet kilka lat po emisji 5.  odsłony show niektórzy sprawdzają, co obecnie u niej słychać.

Reklama

Miemiec nie zniknęła całkowicie z mediów społecznościowych; od czasu do czasu dzieli się na Facebooku nowymi fotografiami ukazującymi jej metamorfozę. Jessica już jakiś czas temu postanowiła bowiem zrezygnować z wizerunku, do którego przyzwyczaiła widzów "Rolnika...", decydując się na niemal całkowitą zmianę.

Jessica z "Rolnika" i metamorfoza

Jessica Miemiec w programie miała ciemne włosy, a od pewnego czasu prezentuje się w wersji blond. Zrezygnowała także z mocniejszego makijażu na rzecz jego delikatniejszej formy. Niezmienne zostały "iskierki w oczach" oraz uśmiech, który uczestniczka "RszŻ" przesyła internautom.

Wiele wskazuje na to, że zmiany zaszły również w życiu uczuciowym kandydatki Krzysztofa. Jeszcze dwa lata temu w kolorowych mediach pojawiały się informacje o zaręczynach Miemiec i jej tajemniczego adoratora: "Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego, przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo. Codziennie powtarza, że mnie kocha (...)" - relacjonowała w rozmowie z "Telemagazynem". Teraz to samo źródło podaje, że Jessica jest singielką! Świadczyć może o tym także jej status na wspomnianym już portalu społecznościowym - tam Miemiec deklaruje się jako "wolna". Oglądaliście "RsŻ" z jej udziałem?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL