Popularna restauratorka obchodzi urodziny! Jak zamierza je spędzić?

Magda Gessler obchodzi dziś 71. urodziny! Kobieta od lat budzi zachwyt, szacunek i jest uwielbiana przez miliony Polaków. Niekwestionowana ikona polskiej branży kulinarnej zdradziła, czym zajmie się w ten szczególny dzień.

Magda Gessler: Jej program pomaga restauratorom w całej Polsce

Kobieta zasłynęła swoją szczerością i bezpośredniością, którą szczególnie widać w jej najpopularniejszym, prowadzonym od 2010 roku programie TVN - "Kuchenne rewolucje". Przemierza w nim całą Polskę, pomagając właścicielom upadających restauracji i dając im drugą szansę na rozwój.

W ostatnich latach miała okazję współtworzyć także kilka innych, telewizyjnych projektów: od września 2012 jest jedną z jurorek w polskiej edycji programu "MasterChef", a między 2017 i 2019 rokiem była prezenterką programu stacji Food Network: "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz "Odkrycia Magdy Gessler" (2019). 

Reklama

W zeszłym roku restauratorka zajęła 6. miejsce w "Rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych w Polsce" magazynu Forbes Women.

Urodziny słynnej restauratorki. Kobieta często ukrywa swój wiek

Gessler obchodzi dziś 71. urodziny, choć jak przyznaje, nie zawsze jest do końca szczera w kwestii swojego wieku. Pomaga jej w tym fakt, że dla wielu osób wygląda na młodszą, niż jest w rzeczywistości.

"Jeśli wyglądam na mniej niż mam, to bardzo się cieszę. Kończę 60 lat (śmiech). Bardzo lubię wprowadzać w błąd cały świat, ponieważ cały świat interesuje się tym, co nie potrzeba" - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Zapytana o plany na ten szczególny dzień, zdradziła, że spędzi go z najbliższymi:

"Ogólnie rzecz biorąc, odpływam nad morze trochę zimniejsze, trochę dalej z moją ukochaną grupą ludzi, aby spędzać ten czas z rodziną, przyjaciółmi".

Jak wiadomo, nie ma urodzin bez... tortu. Tym jednak solenizantka nie musi się przejmować, ponieważ zostanie on dla niej specjalnie przez kogoś przygotowany. Biorąc pod uwagę doświadczenie kulinarne kobiety oraz fakt, że w jej rodzinie byli profesjonalni cukiernicy (dziadkowie Irena i Leon Łuckowie), na odpowiedzialną za niego osobę czeka niełatwe wyzwanie.  

Zobacz też: Opowieść o kultowym książkowym bohaterze. Mocna propozycja Prime Video

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kuchenne rewolucje | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy