Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Opowieść o kultowym książkowym bohaterze. Mocna propozycja Prime Video

W listopadzie widzowie zobaczą kolejną adaptację popularnego powieściowego cyklu. Tym razem na ekranach zadebiutuje Alex Cross, bohater bestsellerowych książek Jamesa Pattersona. Kto zagra głównego bohatera?

"Cross": Popularny cykl powieści Jamesa Pattersona

Alex Cross, w tej roli Aldis Hodge ("Black Adam", "Miasto na wzgórzu"), to bohater aż 35 powieści kryminalnych autorstwa James Pattersona. Pierwsza z nich, "Along Came a Spider", ukazała się na rynku w 1983 roku. Cross to detektyw Wydziału Policji w Waszyngtonie, który dba o bezpieczeństwo miasta oraz swojej rodziny. Ważnymi drugoplanowymi postaciami cyklu są bowiem jego dzieci - Damon i Janelle.

"Cross": O czym opowiada serial?

"Alex Cross jest detektywem i psychologiem sądowym, który potrafi zagłębić się w psychikę podejrzanych, aby zidentyfikować - i ostatecznie schwytać - morderców" - czytamy z kolei w oficjalnym opisie serialu Prime.

Reklama

W serialu występują Aldis Hodge, IsaiahMustafa, Juanita Jennings, Alona Tal, Samantha Walkes. W jednej z ról zobaczymy również Ryana Eggolda.

"Cross": Kiedy i gdzie oglądać?

Składający się z ośmiu odcinków serial "Cross" zadebiutuje na Prime Video 14 listopada. Jego twórcą jest Ben Watkins. Co ciekawe, produkcja została wznowiona na drugi sezon jeszcze przed premierą pierwszego.

Zobacz też: Największa serialowa niespodzianka 2024. Szalony romans i epicka komedia

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy