Piotr Stramowski zdradza, skąd wzięła się jego blizna. Szokująca historia

Komedia "Cały ten seks" zadebiutowała na platformie streamingowej Amazon Prime Video 10 listopada 2023 roku. W ramach promocji filmu gwiazdy produkcji zagrały w "Dwie prawdy, jedno kłamstwo". Piotr Stramowski zaskoczył swoją historią. Wyjawił, skąd wzięła się charakterystyczna blizna nad jego górną wargą.

Krótki film został opublikowany na Instagramie polskiego oddziału Prime Video. Stramowski został sparowany z Anną Karczmarczyk, z którą w "Całym tym seksie" zagrał parę. Jego dwie pierwsze historie były całkiem niewinne — jedna dotyczyła ukruszonego zęba, a kolejna psa, który zasnął w kociej budzie. Trzecia okazała się całkiem makabryczna.

"Jak miałem dwa latka, bawiłem się na podwórku z moim kolegą. Zdarzył się wypadek, bo wbił mi plastikową rurę tutaj" - Stramowski wskazał w tym momencie na bliznę nad swoją wargą. "Przeszła na wylot. Tak, że mogłem wystawić język na drugą stronę".

Reklama

Karczmarczyk uznała, że to właśnie ta historia jest kłamstwem. Gdy okazało się, że źle wytypowała, nie kryła zaskoczenia. "Co ty mówisz?!" - zareagowała aktorka. Nieprawdą okazała się historia o psie w kociej budzie.

"Cały ten seks": O czym jest film?

"Cały ten seks" Tomasza Mandesa przedstawia historie sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku. Wśród nich są Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), para nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją podróż seksualną, balansując pomiędzy ekscytacją a niepewnością; Artur i Zofia (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) – dojrzała para na krawędzi rozwodu, gdzie iskra, uczucie miłości i pożądanie dawno już zgasły, a także Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski) desperacko próbujący począć dziecko, tylko po to, by odkryć, że brak spełnienia seksualnego przyczynił się do ich nieudanych prób.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy