Piotr Gąsowski zagrał w amerykańskiej produkcji. Wszystkie sceny z jego udziałem... wycięto!

Piotr Gąsowski znany jest z występów w polskich filmach i serialach. Aktor jest również prezenterem telewizyjnym. W 1999 roku gwiazdor zagrał w amerykańskiej produkcji u boku samego Robina Williamsa. Dlaczego więc Piotra Gąsowskiego nie znajdziemy w tym filmie?

Piotr Gąsowski: Wygrał casting do zagranicznej produkcji

Piotr Gąsowski wystąpił w wielu polskich filmach i serialach. Widzowie znają go z takich produkcji jak "Daleko od noszy", "7 uczuć" czy "Futro z misia". W 1999 roku aktor wygrał casting do amerykańskiego filmu "Jakub kłamca", w którym główną rolę grał Robin Williams.

Reklama

W końcówce lat 90. Piotr Gąsowski znany był głównie z roli prowadzącego w teleturnieju "Kalambury", emitowanego na antenie Polsatu. Aktor wyznał, że wygranie castingu do amerykańskiej produkcji było dla niego spełnieniem marzeń. Pozytywy odbiór jego roli w filmie "Jakub kłamca" otworzyłby przed nim nowe możliwości.

Piotr Gąsowski: Był popularniejszy od amerykańskiego gwiazdora

Sceny do filmu "Jakub kłamca" były częściowo realizowane w Polsce. Piotr Gąsowski przyznał, że szybko złapał dobry kontakt z Robinem Williamsem. Podczas trasy na plan zdjęciowy do Piotrkowa Trybunalskiego doszło do sytuacji, w której grupa fanów zaczepiła aktorów.

Okazało się jednak, że to nie Robin Williams był ich głównym punktem zainteresowań. Fani pragnęli porozmawiać z prowadzącym "Kalambur", Piotrem Gąsowskim. Ta sytuacja zaskoczyła amerykańskiego aktora, który spodziewał się, że to on będzie głównym źródłem zainteresowań widzów.

Piotr Gąsowski: Zaznał duże rozczarowanie

Po zakończeniu prac nad filmem "Jakub kłamca", zmontowana produkcja została wyświetlona na jednym z kameralnych pokazów, w którym uczestniczył Piotr Gąsowski. Aktor wyznał, że był to jeden z najgorszych dni jego życia.

Okazało się, że sceny z udziałem Polaka zostały... wycięte! Jego bohater ani razu nie pojawił się na ekranie w finalnej wersji filmu.

Zobacz też:

"Wednesday": Jenna Ortega będzie brała udział w pracach nad scenariuszem drugiego sezonu

Izabella Scorupco: Kiedyś dziewczyna Bonda, dziś gwiazda Netfliksa!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy