Wednesday
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Jenna Ortega będzie brała udział w pracach nad scenariuszem drugiego sezonu

Szefowie Netflixa jakiś czas temu podjęli decyzję w sprawie kontynuacji "Wednesday". Na oficjalnych profilach portalu pojawiła się zapowiedź dalszych przygód tytułowej bohaterki. W jednym z najnowszych wywiadów Jenna Ortega, odtwórczyni głównej roli, zdradziła, że bierze udział w tworzeniu scenariusza do nowych odcinków i ma możliwość dawania uwag do tekstu.

"Wednesday" jest hitem Netfliksa: Fabuła, zwiastun

"Wednesday" to serial, którego fabuła skupia się na córce Morticii (Catherine Zeta-Jones) i Gomeza (Luis Guzman) Addamsów. Wendesday (Jenna Ortega). Nastolatka mierzy się z mroczną tajemnicą z przeszłości, seryjnym mordercą terroryzującym miasto i... własnymi nadprzyrodzonymi mocami, które nie do końca jeszcze potrafi kontrolować. 

"Wednesday" Tima Burtona już od momentu premiery bije rekordy popularności. W pierwszym tygodniu został najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem Netfliksa w jednym tygodniu (z wynikiem 341 milionów godzin).

Reklama

Szefowie Netflixa podjęli już decyzję w sprawie kontynuacji serialu. Na oficjalnych profilach portalu pojawiła się zapowiedź dalszych przygód Wednesday.

Jenna Ortega będzie pracować na scenariuszem drugiego sezonu "Wednesday"

Jenna Ortega w jednym z wywiadów wyznała, że na planie pierwszego sezonu "Wednesday" miała możliwość wprowadzania poprawek do scenariusza. Będzie również brała udział w pracach nad scenariuszem do najnowszych odcinków.

"Kiedy zaczęłam pracę na planie "Wednesday", postawiłam sprawę jasno i dałam do zrozumienia, że wszystko, co mam do powiedzenia ma znaczenie i powinno zostać wysłuchane" - powiedziała Jenna Ortega w rozmowie z The Hollywood Reporter. "W miarę dalszych prac nad serialem, zaczynaliśmy czuć się coraz bardziej komfortowo i stało się to wspólnym doświadczeniem. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mogę brać udział w pracach nad scenariuszem drugiego sezonu, i że mogę dawać swoje uwagi" - dodała.

W tym samym wywiadzie zdradziła, że będzie również producentką drugiego sezonu "Wednesday".

"Wednesday": Jenna Ortega nie chce, by koncentrowano się na wątkach miłosnych

Jakiś czas temu w rozmowie z Variety Jenna Ortega powiedziała, że chciałaby, aby serial bardziej "skupiał się na niej i jej doświadczeniach", a mniej na wątkach miłosnych.

Pierwszy sezon pobocznie opowiadał historię trójkąta miłosnego między Wednesday a Xavierem (Percy Hynes White) i Tylerem (Hunter Doohan), który później okazał się jednym z głównych antagonistów serialu. Emma Myers, która gra postać Enid Sinclair, mówiła w rozmowie z Variety o możliwych wątkach drugiego sezonu, w tym o potencjalnym romansie między jej postacią a Wednesday.

"W serialu wszystko jest możliwe" – powiedziała. "Tak naprawdę w ogóle nie rozmawialiśmy o kierunku [serialu - przyp. red.], więc tak naprawdę nie wiem, jaki jest plan. Jeśli chodzi o relacje miłosne Wednesday, czuję, że przynajmniej w drugim sezonie będzie ona sama. Właśnie miała zawirowania z facetami, musi to na trochę odłożyć. Byłabym zniechęcona do umawiania się z kimkolwiek, gdybym przez to przeszła".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy