Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna już tak nie wygląda

Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła w mediach społecznościowych nagranie i zdjęcie ze swojej najświeższej metamorfozy. Dziennikarka pokazała się w zupełnie nowym kolorze włosów. Jej odmieniona fryzura absolutnie olśniła internautów, którzy nie poskąpili "płomiennych" reakcji.

Paulina Sykut-Jeżyna już tak nie wygląda

Paulina Sykut-Jeżyna ma świadomość, że wygląd jest jej "wizytówką" zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie może sobie pozwolić na niewłaściwą fryzurę czy niemodne cięcie. Jednakże tym razem celebrytka postawiła na eksperymentalną, gruntowną przemianę!

Zrezygnowała z jasnego brązu i zdecydowała się zamienić ten kolor na świetlisty blond. Odważyła się także na nowoczesne cięcie. Niewątpliwie, dziennikarka prezentuje się w nowej fryzurze, doprawdy, wspaniale. Blondwłosy dodają jej swoistego uroku i klasy.

"Jedno cięcie i dwie różne fryzury. Od dzisiaj, więcej słonecznych refleksów" - zaznaczyła Paulina Sykut-Jeżyna.

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna: Odważna metamorfoza

Niespodziewana przemiana prezenterki nie przeszła w sieci bez echa. Internauci natychmiast pospieszyli z licznymi komplementami i "płomiennymi" reakcjami. Wielbiciele Pauliny Sykut-Jeżyny akcentują, że nowa fryzura bardzo jej pasuje i podkreśla wyjątkową urodę dziennikarki. Ze strony fanów nie brakuje także wymyślnych porównań oraz słów aprobaty pod adresem gwiazdy.

"Sztos! Śliczna buzia, bardzo ładna fryzurka. Super stylizacja", "Przepiękna!", "Paulinka, wyglądasz Słoneczko prześlicznie!", "Taka ładna pani!", "Obłędnie wyglądasz, Kochana i ta fryzura... Wow!", "Czuć wakacje!", "Wyglądasz bajecznie", "Ładnemu we wszystkim ładnie" - pisali internauci.

Paulina Sykut-Jeżyna: Kariera

Widzowie mogą kojarzyć Sykut-Jeżynę jako prezenterkę pogody, gdyż od 2007 roku zajmuje się tym w telewizji Polsat. W 2010 roku w parze z piosenkarzem Iwanem Komarenką zwyciężyła w finale programu rozrywkowego "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Później wraz z dziennikarzem Maciejem Rockiem współprowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Od marca 2016 roku występuje w roli prowadzącej show - u boku Krzysztofa Ibisza - "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Natomiast w 2018 roku zagrała epizodyczną rolę w filmie Bartosza Prokopowicza "Narzeczony na niby". Wzięła również udział w 15. edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zajmując piąte miejsce. Jest laureatką Telekamery "TeleTygodnia" w kategorii "Prezenter pogody".

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL