Patricia Kazadi zachwyca zmysłowym tańcem

Patricia Kazadi po raz kolejny oczarowała internetową publiczność. Dobrej zabawie i energicznym tańcom nie ma końca! "Wyginam śmiało ciało" - komentują z humorem obserwatorzy. Fani nie mogą wyjść z podziwu: "Uwielbiam Pani filmiki".

Patricia Kazadi, wokalistka, aktorka teatralna i filmowa, artystka, znana z produkcji m.in. takich jak: "Bodo", "Ranczo", "Miłość na wybiegu", "Święty interes", udziela się także w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych utrzymuje stały kontakt z fanami. Dzieli się z nimi swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. W wirtualnej galerii zdjęć celebrytki nie brakuje: fotografii ukazujących kulisy zawodowych projektów, ujęć zrobionych w domowym zaciszu czy zdjęć z egzotycznych, wakacyjnych wyjazdów.

Reklama

Artystka nawiązuje także rozmaite współprace z markami, których efekty mają okazję podziwiać tysiące fanów. Poczynania Kazadi na samym Instagramie uważnie śledzą 264 tys. użytkowników. Internauci chętnie angażują się w udostępnianie przez wokalistkę treści. W sekcji komentarzy nie brakuje komplementów, a podczas organizowanego Q&A (Questions & Answers) - nurtujących ich pytań. Zarówno aktorka, jak i jej obserwatorzy wzajemnie się wspierają oraz napędzają pozytywną energią. Tak było również i tym razem, kiedy wokalistka opublikowała w sieci krótkie szalone wideo. To zrealizowała w ramach kampanii dla jednej z firm odzieżowych.

Patricia Kazadi tanecznym krokiem...

Artystka zaprezentowała się w kolorowym zestawie i w okularach. Gwiazda odważnie rozpina koszulę i delikatnie odsłania dekolt. Zdecydowaną uwagę internautów przykuwa jej niezwykle energiczny taniec. "Taniec sprawia, że nic dookoła mnie nie ogranicza - czuję, że w pełni mogę być sobą po prostu wolna" – podkreśla w opisie filmu Kazadi. Dobra zabawa, taneczne kroki i szeroki uśmiech – atmosfera udziela się także fanom, którzy nie szczędzą słów uznania dla umiejętności idolki.

Wideo znajdziecie w instagramowej galerii gwiazdy. PATRZ TUTAJ

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy