Reklama

Patricia Kazadi przeszła koszmar! Walczyła z depresją i myślami samobójczymi

Patricia Kazadi jeszcze kilka lat temu była jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularność zdobyła dzięki występom w popularnych serialach i jako prowadząca "You Can Dance: Po prostu tańcz". Jakiś czas temu niespodziewanie zniknęła jednak z mediów. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że od dawna zmaga się z depresją i był czas, kiedy nachodziły ją myśli samobójcze.

Patricia Kazadi zmaga się z poważnymi problemami

Patricia Kazadi jest kobieta wielu talentów. Przez kilka lat niemal nie schodziła z ekranów oraz czerwonych dywanów. W ostatnim czasie jej sława jednak przycichła. Kilka miesięcy temu w sieci rozpętała się burza pod jednym z jej zdjęć. Na Instagramie aktorka opublikowała fotografię, na której pozuje w bikini. Wylał się na nią hejt, a gwiazda zapowiedziała, że będzie walczyć z mową nienawiści. Jakiś czas temu ruszyła z własnym podcastem, w którym opowiada o swoich problemach.

Aktorka udziela również wywiadów. W jednym z ostatnich przyznała, że od małego przeżywała różne sytuacje i emocje, a to rzutowało na jej dorosłe życie.

Reklama

Gwiazda u szczytu popularności dodatkowo musiała zmagać się ze znacznym hejtem, co finalnie pogorszyło jej stan i doprowadziło do myśli samobójczych.

Dziś aktorka czuje się lepiej, ale przyznaje, że o bolesnych sytuacjach trudno jej będzie zapomnieć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL