Paris Hilton została mamą. Miała skorzystać z pomocy surogatki

W nocy z wtorku na środę Paris Hilton poinformowała na swoim Instagramie, że została mamą. Gwiazda zamieściła już pierwsze zdjęcie z pociechą. "Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa" - napisała pod kadrem 41-latka.

41-letnia dziś gwiazda próbowała swoich sił jako aktorka, modelka, projektantka mody i piosenkarka. Paris Hilton wciąż angażowała się w nowe projekty i nie mogła narzekać na brak pracy. Jej życie prywatne było jednak pełne miłosnych zawirowań. W przeszłości Hilton spotykała się z wieloma innymi celebrytami, co niejednokrotnie prowadziło do różnych skandali. Prawdziwą miłość odnalazła dopiero trzy lata temu, gdy w jej życiu pojawił się biznesmen, Carter Reum. Półtora roku temu wzięła z nim ślub.

Reklama

Paris Hilton i Carter Reum zostali rodzicami

Gwiazda przez ostatnie kilka miesięcy stanowczo dementowała plotki, z których wynikało, że spodziewa się pierwszego dziecka. W nocy z wtorku na środę ogłosiła jednak na swoim Instagramie niespodziewaną nowinę. Paris Hilton opublikowała w wirtualnej galerii zdjęcie kobiecej ręki, która trzyma dłoń dziecka. Okazuje się, że 41-latka oficjalnie została mamą!

"Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa" - napisała Hilton pod kadrem.

Paris Hilton skorzystała z pomocy surogatki

Choć Paris Hilton nie ujawniła na Instagramie płci dziecka, to dziennikarze portalu "People" twierdzą, że gwiazda powitała na świecie syna. Według serwisu 41-latka miała skorzystać z pomocy surogatki.

"Bycie matką od zawsze było moim marzeniem i jestem bardzo szczęśliwa, że Carter i ja się odnaleźliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowaniu założeniem rodziny, a nasze serca wybuchają miłością do naszego małego chłopca" - miała powiedzieć dziennikarzom "Poeple".

Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy