Olga Frycz nagle zrezygnowała z aktorstwa. Co robi dziś?

Olga Frycz po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2020 roku. Od tamtej pory udziela się głównie w mediach społecznościowych. W przeszłości jej ojciec miał być przeciwny decyzji o zostaniu aktorką, choć sam zaprzeczał tym doniesieniom.

Olga Frycz: Kariera

Olga Frycz urodziła się 23 października 1986 w Krakowie. Jest córką Jana Frycza. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1996 roku w filmie "Gry uliczne". Aktorka w swojej karierze była trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach "Weiser" i "Boże skrawki" oraz za pierwszoplanową w filmie "Wszystko, co kocham".

Zyskała sporą popularność dzięki roli w serii "Dom nad rozlewiskiem", gdzie zagrała Marysię Jantar, córkę Gosi. 

Reklama

Występowała także w serialu "M jak miłość" jako Ala Zduńska. Po raz ostatni pojawiła się na ekranie w serialu "Archiwista" w 2020 roku.

Olga Frycz: Jej ojciec porzucił żony i zapomniał o dzieciach

Olga Frycz nie trzyma w tajemnicy faktu, że nigdy nie miała z Janem Fryczem dobrych relacji. Znany aktor całkowicie zapomniał o swojej rodzinie, porzucając rolę ojca. Jego była żona robiła wszystko, co mogła, by zapewnić godne życie czwórce dzieci, ale nie było to łatwe.

Córka przez długie lata nie potrafiła wybaczyć Fryczowi tego, że porzucił rodzinę. Ich konflikt przybrał na sile, gdy Olga postanowiła rozpocząć karierę aktorską. Okazało się wówczas, że jej sławny ojciec był przeciwny tej decyzji i... starał się udaremnić jej starania! 

Jan Frycz wielokrotnie próbował pojednać się z córką, jednak ta nie była gotowa mu wybaczyć. Ich relacja poprawiła się dopiero wtedy, gdy aktor wylądował w szpitalu z powodu wypadku samochodowego. Udało im się dojść do porozumienia i dziś cieszą się zdrową, partnerską relacją.

Olga Frycz zrezygnowała z aktorstwa!

Choć Olga Frycz odważnie walczyła o swoje marzenia o zrobieniu kariery aktorskiej, ojciec od samego początku starał się uświadomić jej, że to nie jest właściwy wybór. Martwiła go ciągła konieczność negocjowania stawek. Olga była jednak zdeterminowana i w końcu udało jej się utrzeć nosa swojemu ojcu. Zyskała sławę, zagrała w popularnych produkcjach i... zniknęła z ekranów!

Jak podaje "Życie na gorąco", Olga Frycz postanowiła zająć się pisaniem książek dla dzieci. Pomysł ten natychmiast spodobał się Janowi Fryczowi, który ochoczo zaproponował, że pomoże jej w nagraniu audiobooka. Córka sławnego aktora założyła swoje wydawnictwo.

Olga Frycz: Co robi dziś?

Olga Frycz aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 300 tys. obserwatorów. Podejmuje się współprac z różnymi markami, które promuje na koncie. Na profilu można znaleźć także polecenia książkowe byłej już aktorki.

Pod koniec zeszłego roku na świat przyszła jej druga pociecha. Frycz często publikuje fotografie ze wspólnych chwil oraz z podróży. Spełnia się jako mama na pełen etat.

Czytaj więcej: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem? Spotkali się na urodzinach Polsatu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy