Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem? Spotkali się na urodzinach Polsatu!

We wtorek, 6 grudnia, w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta gala z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd, wśród których nie zabrakło Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Para niedawno ogłosiła rozstanie, teraz ponownie mieli okazję się spotkać...

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uznawani byli za jedną z najlepiej dobranych i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Kilka tygodni przed rozstaniem coraz częściej w mediach pojawiały się informacje o kryzysie w związku gwiazd. Aktorzy od jakiegoś czasu przestali się pojawiać razem na imprezach branżowych. Nie publikowali też wspólnych relacji w mediach społecznościowych. 

Pod koniec października do związku pary nawiązał też raper Kosior. Na InstaStories opublikował wpis, który jednoznacznie świadczył o tym, że związek Wieniawy i Rozbickiego przeszedł do historii.

Reklama

"Twój były to b*tch a*s" - napisał, oznaczając aktorkę.

Tuż po wpisie rapera do plotek o rozstaniu odnieśli się sami zainteresowani. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki opublikowali na Instagramie post, w którym potwierdzili, że nie są już parą. Dodali jednak, że wciąż łączy ich silna i przyjacielska więź. 

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!" - napisali.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na gali Polsatu

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa pojawili się na uroczystej gali zorganizowanej przez telewizję Polsat z okazji 30. urodzin. Na ściankach pozowali jednak oddzielnie. Chemię między aktorami dało się jednak odczuć tuż po oficjalnej części wydarzenia.

- Julia i Nikodem po części oficjalnej brylowali pomiędzy gośćmi, trzymając się za ręce. Wszyscy byli pod wrażeniem tej pięknej pary - cytuje reporterkę Jastrząb Post, serwis Pomponik.

Czy możliwe, że znani aktorze dadzą sobie drugą szansę?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy