Olga Bołądź urodziła! Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

Olga Bołądź urodziła. Dziś, 19 maja, aktorka udostępniła w mediach społecznościowych wpis, w którym napisała, że jej córeczka pojawiła się na świecie już kilka dni temu.

Szczęśliwą nowiną Olga Bołądź podzieliła się z obserwującym ją na Instagramie fanami, że na świat przyszła jej córeczka, Rita. W portalu społecznościowym zamieściła zdjęcie, które opatrzyła opisem:

"Hejka, tu Rita. Od kilku dni jest z Nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze".

Olga Bołądź o macierzyństwie

Jeszcze niedawno aktorka znalazła się na okładce nowego numeru magazynu "VIVA". W rozmowie opowiedziała o "macierzyństwie, trudnych wyborach i szukaniu siebie". 

Reklama

"Dziś płynę z prądem, przyswajam zmiany, które we mnie zachodzą. Przez ostatnie miesiące to ciąża układa mi życie, a ja po prostu jestem na luzie. Eksponuję coraz większy brzuch dumna jak paw (śmiech). Czuję się pewna siebie i spełniona: jako kobieta, aktorka, twórczyni, współtwórczyni Fundacji Gerlsy. Lubię swoją kobiecość, ciąża jest częścią mnie. Częścią mojego życia. Jestem szczęśliwa, że po raz drugi zostanę mamą" - dodała aktorka.

Zobacz też:

Koniec małżeństwa Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego? Para się rozwodzi

Grażyna Torbicka od ponad 40 lat tworzy szczęśliwy związek z Adamem Torbickim

Charlize Theron znalazła nową miłość? Od lat nie była z nikim związana

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy