Ola Ciupa zrzuciła ubranie i pokazała seksowne ciało

Najnowsze zdjęcia Oli Ciupy zrobiły prawdziwą furorę. Fani nie byli w stanie przejść obojętnie. Docenili zgrabną figurę modelki i zasypali ją komplementami.

Ola Ciupa na Instagramie

Aleksandra Ciupa w polskim show-biznesie obecna jest od niemal dekady. O pięknej blondynce zrobiło się głośno, gdy w 2013 roku została jedną ze "Słowianek Donatana" i wystąpiła w teledysku do hitu "My Słowianie". To przysporzyło jej tak dużej popularności, że wkrótce otrzymała propozycję rozebrania się w jednym z czasopism dla panów. Przyjęła ją.

O Oli Ciupie wkrótce usłyszała cała Europa. Kiedy w 2014 roku Cleo i Donatan zostali wybrani do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji, modelka pojechała z nimi do Kopenhagi. Eurowizyjny występ polskiej delegacji odbił się szerokim echem i w niektórych kręgach wywołał naprawdę duże kontrowersje. Okazał się jednak sporym sukcesem - Donatan i Cleo z utworem "My Słowianie" w finale zajęli czternaste miejsce, w głosowaniu publiczności byli zaś piąci.

Reklama

Choć od czasu ery "Słowianek Donatana" minęło już wiele lat, rozpoznawalność Oli Ciupy wcale nie osłabła. Fotomodelka znalazła sposób na siebie i zaczęła udzielać się jako prezenterka telewizyjna i DJ-ka. Prężnie działa także w social mediach, m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 800 tysięcy osób.

Ola Ciupa w bieliźnie

Oli Ciupie nie brakuje fanów, czego dowodzą statystyki w mediach społecznościowych. Pod każdym publikowanym przez fotomodelkę wpisem pojawiają się dziesiątki tysięcy polubień i setki komentarzy. Nie inaczej było w przypadku jej najnowszej aktywności. 32-latka postanowiła pochwalić się obserwatorom kadrem z jednej ze swoich sesji. Do zdjęcia zapozowała w prześwitującym, kończącym się tuż pod biustem golfie. Dół jej "stylizacji" był jeszcze bardziej oszczędny. Zrezygnowała ze spodni i odsłoniła oryginalną bieliznę.

Sympatycy modelki przyjęli udostępnioną przez nią fotografię z dużym entuzjazmem. Nie mogąc oderwać wzroku od fenomenalnej figury, nie szczędzili Aleksandrze komplementów.

"Wyglądasz jak milion dolarów!", "Petarda, ciało 10/10", "Hot!", "Jak pięknie", "Idealna", "Figura sztos" - ocenili zgodnie.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy