Reklama

Nie tylko Kourtney Kardashian zaszokowała ślubną kreacją

Mawia się, że ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu. Tymczasem gwiazdy show-biznesu nierzadko wykorzystują ten moment, by skupić na sobie jeszcze więcej uwagi. Tak postąpiła ostatnio celebrytka Kourtney Kardashian, wybierając na ślub welon ozdobiony wizerunkiem Matki Boskiej. Z pewnością osiągnęła swój cel, bo jej kreacja do dziś jest żywo dyskutowana. Kto jeszcze w tym wyjątkowym dniu postawił na kontrowersyjną stylizację?

Kourtney Kardashian: Ikonograficzny welon

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub w miniony weekend w Portofino, a ślubna kreacja celebrytki zszokowała świat. 

Członkini klanu Kardashianów wybrała na tę okazję niezwykłą suknię, inspirowana włoską bielizną z lat 60., zaprojektowana przez włoski dom mody Dolce & Gabbana. Dopełnieniem stylizacji, a zarazem jej najbardziej kontrowersyjnym elementem, był monstrualny welon, ozdobiony ręcznie haftowanymi kwiatami, na którym zładował się także wizerunek Matki Boskiej z napisem: "Rodzina, lojalność, szacunek". Ikonografia ta jest oparta na jednym z licznych tatuaży Barkera. Panna młoda miała na sobie także tiulowe rękawiczki oraz koronkowe czółenka. 

Reklama

Angelina Jolie: Ukłon wobec dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub podczas sekretnej ceremonii w niewielkim kościele we Francji w 2014 roku. Para wychowywała już wtedy wspólnie sześcioro dzieci. Ten fakt miał szczególny wpływ na ślubną kreację aktorki. 

Suknia ślubna Jolie była szeroko komentowana w mediach. Głównie dlatego, że ozdobiona była rysunkami wykonanymi przez dzieci pary. Na tren sukni naniósł je projektant domu mody Versace.

Joanna Liszowska: Głęboki dekolt

Kontrowersyjnych kreacji nie zabrakło także w naszym rodzimym show-biznesie. Do tej grupy z pewnością można zaliczyć suknię ślubną Joanny Liszowskiej. Wielu uważało, że aktorka przesadziła z głębokością dekoltu. 

Radosław Majdan: Hit czy kit?

Także męskie stylizacje ślubne czasem wzbudzają kontrowersje. Tak było w przypadku pierwszego ślubu Radosława Majdana (dziś męża Małgorzaty Rozenek-Majdan). 

Radosław Majdan i Sylwia Koperkiewicz stanęli na ślubnym kobiercu w 1998 roku. Panna młoda postawiła na klasykę, jednak pan młody postanowił zaszaleć. Wielu oceniło, że jego garnitur był kiczowaty i niestosowny. 

Sarah Jessica Parker: Czarna suknia ślubna

Ślubna kreacja, którą Sarah Jessica Parker wybrała na ten wyjątkowy dzień, wywołała medialny skandal. Gwiazda postawiła na suknię w kolorze czarnym, który zwykle kojarzy się z pogrzebami. Tym samym zapisała się w historii jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych panien młodych. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama