Joanna Liszowska

Joanna Liszowska fot. Agencja W. Impact
Data urodzenia:
12 grudnia 1978 (46 l.)
Miejsce urodzenia:
Kraków
6,4
Oceń
Głosy
63

Biografia

Joanna Liszowska urodziła w Krakowie, 12 grudnia 1978 roku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Debiutowała w "Siedmiu grzechach głównych" w reż. J. Wiśniewskiego na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Występowała na deskach Teatru Starego i STU w Krakowie oraz Operetki Krakowskiej; Teatru Komedia, Studio Buffo oraz Ateneum w Warszawie. W 2009 roku występowała na deskach Teatru Komedia. W swoim dorobku ma role musicalowe, m.in. główna rola w

 

Joanna Liszowska urodziła w Krakowie, 12 grudnia 1978 roku.

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Debiutowała w "Siedmiu grzechach głównych" w reż. J. Wiśniewskiego na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie.

Występowała na deskach Teatru Starego i STU w Krakowie oraz Operetki Krakowskiej; Teatru Komedia, Studio Buffo oraz Ateneum w Warszawie. W 2009 roku występowała na deskach Teatru Komedia.

W swoim dorobku ma role musicalowe, m.in. główna rola w musicalu "Chicago".

Wystąpiła także w serialach, m.in. "Tylko miłość", "Na dobre i na złe", "Kryminalni", "Czwarta władza", "M jak miłość", "Szpital na peryferiach".

 

więcej

Role

pielęgniarka
doktor Dorota Sambor , żona Michała
Patrycja
2012 - 2012 Prawo Agaty
Karolina
2010 - 2010 Na Wspólnej
Anita Wrzos
 

Joanna Liszowska w TV

2024-05-03 Przyjaciółki
(44 min.) Odc. 4:25 / POLSAT 1
 

Wiadomości

więcej
Reklama