Monika Obara: Zrujnowała swoją karierę przez bezmyślny incydent. Co teraz robi?

Przed laty Monika Obara grała jedną z głównych ról w serialu "M jak miłość", a świat show-biznesu stał przed nią otworem. W 2007 roku wszystko się zmieniło.

Monika Obara: Wypadek zrujnował jej karierę

Monika Obara była świetnie zapowiadającą się aktorką młodego pokolenia. Karierę na ekranie zaczęła w 2001 roku od małych ról w "Klanie", "Samym życiu" czy "Na Wspólnej". Wielka szansa pojawiła się, gdy studiowała jeszcze w szkole filmowej w Łodzi. Dostała wtedy rolę Elki, kelnerki w barze Marka i Stefana z "M jak miłość".

Reklama

Rolą ekscentrycznej, ale sympatycznej Elki szybko podbiła serca widzów. Początkowo jej wątek nie był za bardzo rozbudowany. Jednak ze względu na popularność jej postaci, scenarzyści rozbudowali rolę Obary i wyswatali ją z serialowym Stefanem. Aktorka narzekała wówczas, że na planie przeżywa dramat, bo Muller... nie potrafi się całować! 

Wydawało się, że aktorka zmierza na sam szczyt. Niestety, spowodowała wypadek, który przekreślił jej dalsze plany. W 2007 roku bawiła się na imprezie urodzinowej koleżanki z branży.

Około 2:30 wsiadła za kierownicę i spowodowała wypadek, wjeżdżając z impetem w latarnię uliczną. Policja zabrała ją do izby wytrzeźwień. 

To kosztowało Monikę Obarę jej pracę. Jej wątek został usunięty z serialu, a Elka i Stefan zostali wysłani do Niemiec, by już nigdy nie wrócić do Grabiny. Przez dwa kolejne lata nie umiała znaleźć sobie miejsca na ekranie.

Aktorka nie wycofała się z zawodu całkowicie, ale częściej mogliśmy oglądać ją na deskach teatrów niż na ekranach. Grywała także w serialach, m.in. w "Hotelu 52" czy "Prawie Agaty".

O sprawie sprzed lat mówiła ze wstydem. "Każdego dnia na nowo rozpamiętuję to wydarzenie, śni mi się to, co stało się tamtej nocy. I jeszcze ciągle mam nadzieję, że kiedy się obudzę, okaże się, że to był tylko sen. A potem przychodzi moment, kiedy dochodzi do mnie, że to wydarzyło się naprawdę" - powiedziała w "Vivie".

Monika Obara: Co u niej słychać?

Niedawno Monika Obara postanowiła o sobie przypomnieć, występując w polskiej wersji serialu "The Office PL", która została dobrze przyjęta przez widzów. 

W produkcji, która premierę miała pod koniec 2021 roku, wcieliła się w rolę Gosi. 

Z kolei w kwietniu 2022 roku Monika została mamą, co ogłosiła na facebookowym profilu. Pokazała też zdjęcie córki. "17 kwietnia 2022 roku na świat przyszła moja największa miłość. Pięknego życia, kochana córeczko" - przekazała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Monika Obara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy